1

Autor: Zbigniew Olech

Zuzanna Tokarzewska-Żarna

:

Cena:


Jesteś moim światłem

Autor: Abbi Glines

Małe amerykańskie miasteczko. troje przyjaciół z dzieciństwa i miłosne rozterki

Willę. Brady’ego i Gunnera łączy coś więcej niż tylko przyjaźń…

Willa nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. Nie potrafi wymazać z pamięci złych decyzji. które podjęła w przeszłości. Dziewczyna nieustannie walczy o wybaczenie rodziny. Brady był kiedyś najlepszym przyjacielem i miłością z dzieciństwa Willi. Teraz wszystko się zmieniło. Gunner. szkolna gwiazda futbolu o narcystycznym charakterze. nie dba o nikogo oprócz siebie… z wyjątkiem Willi. którą rozumie jak nikt inny.

Gdy tajemnice wychodzą na jaw. dawni przyjaciele z dzieciństwa muszą stawić czoła prawdzie…

„Abbi Glines potrafi zaczarować czytelnika swoją opowieścią. Nie mogłam oderwać się od historii Willy i Gunnera. Fa

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 19.9


Jak rozliczać pracowników delegowanych w zakresie podatków i składek

Autor: Izabela Nowacka

Publikacja omawia najważniejsze zagadnienia związane z rozliczaniem pracowników delegowanych zarówno do krajów UE i jak i spoza UE dotyczące podatku dochodowego od osób fizycznych i składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. W praktyczny sposób pokazano zasady obliczania należności budżetowych od przychodów pracowników osiąganych na terytorium innych krajów niż Polska. Całość wzbogacają liczne przykłady przedstawiające metodykę sporządzania list płac dla wskazanej grupy zatrudnionych. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Nieopowiadania

Autor: Tomasz Dalasiński

Najnowsza – tym razem prozatorska – książka Tomasza Dalasińskiego zadziwia nieskoordynowaniem niczego z niczym […]. Zastanawiają mnie w niej tak naprawdę cztery kwestie: jak autor mógł sam siebie dopuścić do napisania czegoś takiego? Jak wydawca mógł sam siebie dopuścić do zaśmiecenia swojego zawodowego dossier czymś takim? Jak czytelnik (zakładając. że ktoś to w ogóle czyta – jeśli nie. absurdalność tej uwagi nie zostanie dostrzeżona. bo nikt się o niej nie dowie) może sam siebie dopuścić do pogrążenia się w lekturze? Jak krytyk (o. to chyba autorefleksja) może sam siebie dopuścić do pisania tego wszystkiego? Dalasiński w Nieopowiadaniach na te pytania nie odpowiada. i to jest chyba największą zaletą jego książki.

Tomasz Dalasiński. Miłość. śmierć

17.45: https://woblink.com/ebook/srebrne-tabu-monika-mularska-kucharek-monika-kamienska-124565u

Cena: Monika Kamieńska


MT Biznes

Format: EPUB.MOBI

44.9

1:

Cena:w zapomnieniu pdf, znamie lwa, immunitet mróz pdf, marcin chudziński, kultura języka polskiego markowski pdf, harry potter ebook pl, przyroda klasa 4 sprawdziany wsip pdf, stany nagłe w psychiatrii, justyna majchrzak-lepczyk, fizjoterapia w ortopedii, światogor, bestandteil, anime w polsce, podstawy pielęgniarstwa psychiatrycznego wilczek-rużyczka pdf, książki 18+, zdrada kontrolowana czy warto, jestem zona szejka…