Love Line II

Autor: Nina Reichter

Bethany McCallum chciałaby. aby jej życie znowu stało się normalne. Ale czy to możliwe. skoro jej ukochany. Matthew Hansen. za kilka miesięcy bierze ślub z córką magnata medialnego. były mąż chce powrotu. a w dodatku nowa praca w „Newsweeku” zaczyna się od szantażu. za którego sprawą Bethany i Matt są zmuszeni współpracować ściślej niż kiedykolwiek wcześniej?

Czy zawodowa relacja będzie funkcjonować. skoro oboje zdają sobie sprawę z napięcia. jakie pojawia się między nimi?

I czy profesjonalizm wystarczy. aby zachowali dystans?

Gdy tajemnice z przeszłości wyjdą na jaw. może się okazać. że stare grzechy mają długie cienie.

Czy za ich sprawą miłość… zyska niespodziewanego sojusznika?

Wspaniali bohaterowie i wartkie dial

11.5: https://woblink.com/ebook/z-rozmyslan-prozniaka-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jerome-k-jerome-137827u

Cena:


ISBN

9788381472227: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/jeden-blad-anna-szafranska-139455u

Cena:


ISBN

9788324168279: Wydawnictwo

Format

49.8: https://woblink.com/ebook/czy-prehistoryczne-zwierzeta-przetrwaly-agnieszka-weseli-joanna-dzdza-karl-shuker-justyna-sarna-139856u

Cena:


Czerwony snajper

Autor: Jewgienij Nikołajew

Jewgienij Nikołajew to jeden z najsłynniejszych rosyjskich strzelców wyborowych. Przypisuje mu się 324 zestrzelenia. głównie wykonane podczas pierwszej zimy obrony Leningradu 1941/1942.

Wspomnienia Nikołajewa. wydane po raz pierwszy w Związku Radzieckim w latach osiemdziesiątych XX wieku. nie są wolne od ideologicznych uprzedzeń. Sam Nikołajew służył w jednostce NKWD. Usprawiedliwia więc wszelkie posunięcia komunistycznej Rosji. Nie kryje swej pogardy dla przeciwnika. Gloryfikuje radzieckiego żołnierza. który głodny i zmarznięty stawiał czoła wrogowi ukrytemu w wygodnych. wręcz komfortowych okopach połączonych przewodami telefonicznymi.

Wiele miejsca poświęca snajperskiemu rzemiosłu. Opisuje długie godziny obserwacji. podczas których musiał leżeć bez ruchu na siarczystym mrozie. by w k

:

Cena:


Syberyjskie orzeszki cedrowe. Cudowny lek z tajgi

Autor: Simonsohn Barbara

Antidotum na raka

Orzeszki cedrowe to źródło bardzo wartościowej energii. a do tego są bogate w białko oraz błonnik. Zawierają kwas elagowy. który eliminuje wolne rodniki. a tym samym zapobiega namnażaniu się substancji wywołujących raka. Działają także korzystnie na serce. gdyż przyczyniają się do udrożnienia żył i jednocześnie do lepszego przepływu krwi. Odpowiadają za to zawarte w nich kwasy tłuszczowe oraz aminokwas – arginina. który ma działanie poszerzające żyły oraz zapobiegające sklejaniu się płytek krwi.

 Źródło witamin i minerałów

Do tego zawarta jest w nich duża ilość naturalnej witaminy E. która uniemożliwia oksydację tak zwanego złego cholesterolu LDL. Warto również podkreślić. że w takich produktach jak sybe

39.3: https://woblink.com/ebook/uzdrowienie-po-udarze-cofanie-skutkow-i-zapobieganie-kolejnym-udarom-dow-mike-david-dow-139028u

Cena: David Dowsprawdzian z zasad ortograficznych klasa 5, przeobrażenia, ubg, jak założyć sari, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka, popularne książki dla młodzieży, andrzej pastwa, części mowy i zdania tabela, praktyki finanse, pape satan aleppe, książki wojciecha cejrowskiego, katarzyna sarek, proces kafki pdf, tyrańska, radosław strugała, trapped romans mafijny pdf, szklany tron tom 7, głos o.pio, hipokryzja książka…