ISBN

9788381710763: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/medycyna-czakralna-techniki-samoleczenia-duszy-i-ciala-alcantara-margarita-140730u

Cena:


Tyson. Żelazna ambicja

Autor: Mike Tyson

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Duet Mike Tyson i Larry Sloman powraca!

„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział. kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat. za sobą rozboje. włamania i kradzieże. Gdyby nie on. podzieliłby los kolegów z Brooklynu. którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał. że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę. przekonywał. że nie ma lepszego od Tysona. a przed walką mówił: „Chciałbym. żebyś połamał mu żebra”. Wszystko po to. by zaszczepić w Mike’u gen czempiona. I stworzyć Bestię. która będzie siała postrach wśród rywali. jeszcze

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:


ISBN

9788381374484: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-w-firmie-praca-zbiorowa-141173u

Cena:


140976

12.9: https://woblink.com/ebook/polowanie-na-diane-przemyslaw-karbowski-140976u

1

:

Cena:


Przyjaciel

Autor: Basia Karolewicz

Pracujący w jednym z wrocławskich biurowców Basia i Adam znają się od lat. Wiedzą o sobie niemal wszystko i oboje są zdania. że taka szczera. damsko-męska przyjaźń nie zdarza się często. Tylko czy to aby na pewno przyjaźń…? Basia. która nieustannie walczy z traumą z dzieciństwa. kładącą się cieniem na całym jej dorosłym życiu. nie potrafi znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Sytuacji nie ułatwia Adam. wysyłający do niej mylne i niejednoznaczne sygnały. Ale z dnia na dzień staje się coraz bardziej jasne. że kiełkujące w niej uczucie jest silniejsze. niż być powinno i że Basia zrobi wszystko. by nie stracić jedynego mężczyzny. na którym jej zależy… Co się stanie. gdy Adam podejmie decyzję o zmianie pracy? Czy znajdzie się coś. co ocali tę znajomość? Czy Basia będzie umiała pora

54.5: https://woblink.com/ebook/uszkodzenia-autoimmunologiczne-ukryta-przyczyna-chorob-jak-wyeliminowac-otylosc-chroniczne-zmeczenie-i-inne-grozne-objawy-o-bryan-tom-140722u

Cena:


Doktor Proktor i proszek pierdzioszek

Autor: Jo Nesbø

Pewnego wiosennego dnia Lisa widzi ciężarówkę z napisem

„Przeprowadzki” podjeżdżającą pod dom sąsiadów. Wprowadza się tam Bulek.

chłopiec zupełnie niezwykły. A spotkanie Bulka i Lisy z jeszcze bardziej niezwykłym

– by nie powiedzieć szalonym – doktorem Proktorem daje poczętek zwariowanej historii

o okrutnych anakondach. ponurych lochach. a przede wszystkim – o najsilniejszym na

świecie proszku na prykanie.

Jo Nesbo stworzył mistrzowską kombinację humoru. przygód i absurdu. którą pokochają dzieci w każdym wieku. Dorośli też!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 27.9zwiadowcy 10, balladyna ebook, józef łaptos, średniowieczny utwór, źródła naszej cywilizacji, sieci i instalacje gazowe, dzielnicarp, jak się pisze codziennie, do gazu borowski, dysfunkcje, leczenie odleżyn i ran przewlekłych, ostrożnie z miłością pdf, pinokio collodi, aspekty kultury, literatura współczesna polska…