ISBN

9788365739360: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/cierpienia-mlodej-hany-katja-gorecan-136976u

Cena:


Specustawa mieszkaniowa z wyjaśnieniem rządowym

Autor: praca zbiorowa

Jest to pierwsza dostępna na rynku publikacja zawierająca ostateczny tekst ustawy z 5 lipca 2018 r. o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących z uzasadnieniem rządowym. Ustawa weszła w życie 22 sierpnia 2018 r.

Szczególnym walorem książki jest przejrzysta prezentacja poszczególnych zagadnień. Książka zawiera wyjaśnienia rządowe do poszczególnych przepisów. Każdy artykuł ustawy jest poprzedzony hasłem w klamrach opisującym jego treść. Dla Państwa wygody na końcu publikacji zamieszczono indeks rzeczowy ułatwiający odnalezienie konkretnych przepisów w nowej ustawie.

Dodatkowo publikacja została wzbogacona praktycznym komentarzem eksperckim. w którym omówione są przewidywane sk

79.2: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-spolki-z-o-o-w-uchwalach-wspolnikow-adam-sroga-137828u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 134607

https://woblink.com/ebook/spelnione-marzenie-bronwyn-scott-134607u

:

Cena:mózg chce więcej, mikrotyki recenzja, camilla läckberg latarnik pdf, nigdy nie pozwolę ci odejść pdf, co się stało z iwoną wieczorek pdf, freud wstęp do psycho pdf, w księżycową jasną noc wiedzmin, filozofia 1 liceum, daniel grabowski, modele biznesu, w kręgach władzy tom 2, macierewicz sb, maciej zachariasiewicz, berserk majka, historia wewnętrzna pdf, dwanaście prac herkulesa pdf, 4-godzinny tydzień pracy pdf…