ISBN

9788364927706: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/przygotowanie-kadr-w-oc

Cena: Barbara Piontek


ISBN

9788381373289: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


Modele biznesu wobec wyzwań współczesnego zarządzania

Autor: Adam Jabłoński

Burzliwe otoczenie rynkowe wyznacza nowe mechanizmy funkcjonowania przedsiębiorstw. To. iż przedsiębiorstwa konkurują modelami biznesu. już dawno stało się faktem. Teraz nie chodzi już o posiadanie modelu biznesu. lecz o umiejętne jego konfigurowanie w spójności ze strategią i procesami biznesowymi. Model biznesu staje się podstawowym atrybutem dynamicznie zmieniającego się i tworzącego z otoczeniem pewną całość przedsiębiorstwa.

Umiejętność konstruowania efektywnych modeli biznesu powinna być kluczową kompetencją

współczesnego menedżera. Dlatego projektowanie efektywnych modeli biznesu powinno być jednym z istotnych obszarów eksploracji naukowych w naukach o zarządzaniu i praktyce biznesowej. Jako że zmieniają

40: https://woblink.com/ebook/innowacje-i-przedsiebiorczosc-teoria-i-praktyka-anna-francik-marcin-lis-viera-markova-128144u

Cena: Marcin Lisalbena grabowska, terroryzm książki, tylko sprawiedliwość online, portret damy henry james, agnieszka kościańska, droga rzadziej przemierzana pdf, potwory w mitologii greckiej, inwestuj we własny dług, żmijowisko ebook, polska rodzina, dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia, żal po stracie, orli szpon, etyka protestancka, ochęduszko koła zębate pdf, zaburzenia wodno elektrolitowe, metodologia badań socjologicznych, alfabet fonetyczny slawistyczny, przedimki a an ćwiczenia dla dzieci do druku…