Uwaga na marzenia

Autor: Monika Gabor

Trzy różne kobiety. trzy różne historie. O mnie. o tobie. o nas. O tym. co najważniejsze. Podglądamy miłosne i życiowe perypetie trzech przyjaciółek. Każda z nich jest inna. każdej przytrafia się coś innego. każda inaczej reaguje. Iza. kobieta aktywna zawodowo. ambitna i kompetentna. również prywatne życie bierze we własne ręce. dokonując wyborów na przekór wszystkim i wszystkiemu. Dąży do celu. którym jest szczęście. nie słuchając rad i nie bacząc na konsekwencje. Marta to przeciwieństwo Izy – domatorka spełniająca się w roli żony. matki. gospodyni domowej. Rozwód jest dla niej szokiem. zarazem początkiem zmian. Jak wpłynie na nią rozpad rodziny? Czy będzie umiała jeszcze komukolwiek zaufać? Julia wiedzie życie. o którym marzy każda z nas. Kochający mąż. mądra córka. satysfakcjonująca praca… Gdzie tkwi haczyk? Czy traumatyczne dzieciństwo wypłynęło na wybór zawodu? Czy można być jednocześnie lojalną przyjaciółką. kompetentnym psychologiem i uczciwym człowiekiem? A gdy trzeba wybrać… Julia znajdzie się między młotem a kowadłem. Świetna lektura. dotykająca zwykłych problemów. niewydumanych. Autorka czerpie bowiem pomysły z prawdziwego życia. w którym rozwód to nie statystyka. ale osobista ludzka tragedia. koniec dotychczasowego świata dla jednych. a początek czegoś zupełnie nowego dla drugich. Wybór zawsze należy do nas. Patronat medialny nad tytułem „Uwaga na marzenia” objęły portale: Debiutex. Dużeka.pl. Imperium Kobiet. Papierowe Myśli. Portal Pisarski.

Wydawnictwo: RW2010

Cena: 14.99


Samo Sedno – Jak skutecznie szukać pracy?

Autor: Alicja Jankowska

Jak skutecznie szukać pracy? 

Poznaj najlepsze strategie 

Poszukiwanie nowego zatrudnienia wymaga dobrego zaplanowania. Autorka podpowiada. jak radzić sobie z emocjami po zwolnieniu oraz jak podkreślić swoje atuty i mocne strony podczas szukania nowego zatrudnienia. Dowiesz się. od czego. gdzie i jakimi metodami zacząć szukanie pracy. aby przyniosło oczekiwany efekt. Dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom poznasz swój typ osobowości zawodowej. Zrozumiesz. jaką rolę odgrywają perfekcyjnie przygotowane dokumenty aplikacyjne. i o czym powinieneś pamiętać przed rozmową kwalifikacyjną. Dzięki praktycznym wskazówkom i wykorzystaniu sprawdzonych technik m.in. wi

https://woblink.com/product-publication/download/8881/epub: 1

Cena:


Opowieść wigilijna

Autor: Christine Merrill

Joseph Stratford. właściciel ziemski. nie zabiega o sympatię sąsiadów. Wyjątkiem jest Barbara Lampett. córka hrabiego. którą zamierza poślubić. by poprawić swoją pozycję towarzyską. Joseph organizuje przyjęcie bożonarodzeniowe dla okolicznych arystokratów. którzy mimo jego niskiego pochodzenia. przyjmują zaproszenie. Podczas przyjęcia Josepha nawiedzają trzy duchy przeszłości…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99antoni kępiński schizofrenia, przeklęci święci, historia europy, kraje rozwijajace sie, moralia, aru shah i koniec czasu, ponad wszystko książka pdf, przestępstwa seksualne, obłój strategia organizacji, krzysztof polek, deniwelacja pdf, procesy biznesowe w praktyce, książki na ebooka za darmo, dziewczyna która igrała z ogniem pdf, kamerdyner audiobook, mowa ciała ksiazka, south park fractured but whole poradnik, scenariusze lekcji historii, walka vi keeland…