MotiVit. Pigułki motywacyjne. Seria 2

Autor: L. M. Book

MotiVit zalecany jest w stanach zwiększonego zapotrzebowania na motywację. inspirację oraz zachętę. Jedna seria MotiVitu to 80 pigułek motywacyjnych. z których każda zawiera kilka wyjątkowych myśli lub sentencji. Ich autorami są wybitni ludzie różnych epok: wynalazcy. filozofowie. przedsiębiorcy. duchowi przywódcy oraz politycy. którzy wywarli trwały wpływ na innych. a nawet zmienili losy świata.   MotiVit to suplement duchowej diety. Dodaje energii. motywuje do działania. Może też sprawić. że w inny sposób spojrzysz na życie i wyzwania codzienności.   PODSTAWOWE INFORMACJE   SKŁAD:   Pigułki motywacyjne MotiVit zawierają inspirujące i motywujące myśli oraz idee. Niektóre z nich pochodzą z czasów współczesnych. inne ‒ sprzed kilku wieków. jeszcze inne ‒ ze starożytności.   DOSTĘPNE OPAKOWANIA   Każda z dostępnych serii MotiVitu zawiera 80 pigułek motywacyjnych.   WSKAZANIA   Wskazaniem do stosowania MotiVitu jest zwiększone zapotrzebowanie na motywację. inspirację i zachętę. MotiVit jest również zalecany osobom szukającym sensu życia i pragnącym uporządkować życiowe priorytety.   DAWKOWANIE   Najczęściej stosowaną dawką jest jedna pigułka dziennie. W stanach wzmożonego zapotrzebowania na motywację i inspirację można bezpiecznie stosować kilka pigułek jednego dnia. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przyjmując MotiVit rano.   OSTRZEŻENIE   Regularne stosowanie MotiVitu ‒ podobnie jak innych pigułek motywacyjnych ‒ może pozytywnie wpłynąć na sposób. w jaki postrzegasz świat i innych ludzi. a nawet ‒ zmienić twoje życie.   Nie stwierdzono działań niepożądanych w przypadku jednoczesnego stosowania MotiVitu z innymi pigułkami motywacyjnymi.

Wydawnictwo: Logos Media

Cena: 9.5


https://woblink.com/product-publication/download/8664/epub

1:

:

Cena:


Bookopen. bo po trzydziestce wiele się zmienia

Autor: Justyna Lach

CHUTNIK. GRASS. NIEWIŃSKAI INNI 30 – 40-LATKOWIE W JEDNYM. ZBIOROWYM DZIENNIKU!Znani i nieznani 30 – 40-latkowe w jednym zbiorowym dzienniku. Poznaj „dni” Sylwii Chutnik – powieściopisarki nominowanej do nagrody Nike 2013. Łukasza Grassa – dziennikarza radiowego i telewizyjnego. Ani Lichoty – trzeciej Polki. która zdobyła Koronę Ziemi. Kamila Iwankiewicza – alpinisty. grotołaza i rekordzisty świata w nurkowaniu wysokogórskim. Edyty Niewińskiej – autorki Kosowa. Agnieszki Kalugi – autorki wielokrotnie nagradzanego bloga „Zorkownia” (najlepszy blog w kategorii blogi literackie. blog roku. blog blogerów) a także wielu singli. matek. ojców. wiecznych dzieci i wiecznie zajętych pracoholików w wyjątkowym zbiorowym dzienniku „Bookopen. bo po trzydziestce wiele się zmienia…”!Kim są wsp

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


EPUB.MOBI

9240: 12

https://woblink.com/product-publication/download/9240/epub

:

Cena:mikrologia, andrzej skalimowski, transformacja gospodarki polski po 1989 roku prezentacja, taktyk film, wilk samotnik, pamiętnik christophera, fraszki jana izydora sztaudyngera, benedykt xvi ostatnie rozmowy, wargame: european escalation, jestem z toba, funkcje mitów, ostatni strzał, andrzej pitrus, zwiadowcy bitwa o skandię, czasy niemieckie…