ISBN

9788364927577: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wybrane-problemy-zarzadzania-i-marketingu-w-instytucjach-kulktury-joanna-kurowska-pysz-lukasz-wroblewski-128391u

Cena: Łukasz Wróblewski


:

:

Cena:


Skrzywdzona

Autor: Natasha Preston

Scarlett Garner nie pamięta nic sprzed swoich czwartych urodzin. Gdy tylko próbuje wydobyć z pamięci jakieś wspomnienia. ból głowy staje się nie do zniesienia. Powoli więc godzi się z tym. że jakaś jej część przepadła na dobre. Kiedy w jej szkole zjawia się nowy uczeń. który próbuje pomóc Scarlett w odzyskaniu wspomnień. dziewczyna zakochuje się w nim bez pamięci. Wydaje się. że wszystko zmierza w dobrą stronę. ale wówczas wypadek samochodowy powoduje pojawienie się przebłysków dawno zapomnianych wydarzeń. Czy na pewno jednak chciałaby je pamiętać? Dobrze. że w tym trudnym czasie może liczyć na Noaha. który oferuje jej takie wsparcie. o jakim marzyłaby każda z nas. Tylko że powody jego zaangażowania stają się coraz bardziej niejasne…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.99


ISBN

9788365973672: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Cena:


ISBN

9788381373517: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:przewieszenie mróz pdf, nauka chodzenia dziecka rehabilitacja, dla jej dobra, jak mniej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych chomikuj, dla ciebie płonę pdf, witold jagiełło, morderstwa w fjällbace: śmierć w obiektywie, żona michaela jordana, język malgaski, paweł laidler, studium przypadku logopedia, radio muzyka fakty, jestem żoną terrorysty, jerzy sobczak, kochaj wystarczająco dobrze pdf, pan samochodzik audiobook za darmo, harlequin pdf za darmo…