Śpijcie. kotki

Autor: Cilla Borjlind

Tom Stilton we współpracy z komisarz Mette Olsäter i Olivią Rönning bierze udział w dochodzeniu w sprawie morderstwa nastolatka. którego ciało znaleziono w lesie w Smalandii. W pobliżu znajdują nóż z inskrypcją. która wskazuje. że chłopiec mógł paść ofiarą rumuńskiego gangu. Mette Olsäter wysyła Stiltona i Olivię do Bukaresztu. gdzie wpadają na trop makabrycznej organizacji handlującej ludzkimi organami. Odkrycie sprawia. że sami znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Śpijcie. kotki to czwarty tom lubianej przez czytelników serii o Tomie Stiltonie i Olivii Rönning.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Remember Me Forever

Autor: Sara Wolf

Minęły trzy miesiące. odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak. którego być może/w pewnym sensie/na pewno kochała. zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii. pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa. więc wypełnia ją kłamstwami. uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio.
Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem.
Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii.
I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh. chłopak. który zna jej mroczną tajemnicę. I perfi dnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack.
Lecz najpierw Jack musi przekonać Isis. że na nią zasługuje. Czy pokona brutalną stronę swojej natury? I czy ochroni dziewczynę. bez której nie potrafi ju

29.8: https://woblink.com/ebook/playing-the-millionaire-sandi-lynn-gabriela-iwasyk-32907u

Cena:trudi canavan trylogia zdrajcy, podpalacz, alchemia uwodzenia, star wars: empire at war, ja, inkwizytor. wieże do nieba, stowarzyszenie umarłych poetów czas i miejsce akcji, pogaństwo słowiańskie, sebastian płóciennik, dotyk crossa fragmenty, uczeń zagrożony niedostosowaniem społecznym, cukierku ty łobuzie pdf za darmo, wirus judasza, popularna encyklopedia mass mediów pdf, w rytmie passady pdf, audiobooki erotyczne, braci coen, psyhiatryk…