ISBN

9788394837518: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/lila-cezary-andrzej-krajewski-31324u

Cena:


Historia pewnej zazdrości

Autor: Danka Braun

Pasjonująca saga rodzinna

Rodzina Orłowskich świętuje powrót do zdrowia wnuka. Eryka. Chłopiec. wybudziwszy się ze śpiączki. musi zmierzyć się z nową sytuacją – jego rodzice od roku są rozwiedzeni. a ojciec z inną kobietą wychowują wspólnego syna Kamila. Eryk nie potrafi zaakceptować takiego stanu rzeczy. staje się złośliwy i krnąbrny. co odbija się negatywnie na związku Krzyśka i Wiki. Nie bez znaczenia jest fakt. że także matka Eryka dorzuca do zaistniałej sytuacji trzy grosze. usiłując odzyskać miłość byłego męża. W domu Orłowskich aż kipi od emocji. a każdy prowadzi własną grę. usiłując zrealizować własne cele. Komu się uda?

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/31526/epub

1:

:

Cena:bezpłatne ebooki do pobrania, wataha mp3, wypożyczalnia książek, adam michnik córka, ibuk.pl za darmo, ida streszczenie, abc pewności siebie i atrakcyjności, atlas anatomiczny człowieka pdf, władysław studnicki wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej pdf, na pograniczu chemii i biologii, soldiers ludzie honoru 2, oskar i pani róża ebook, heroes 7 kampania, trzy oblicza pożądania pdf za darmo, gramatyka francuska pdf…