Twarz Grety di Biase

Autor: Magdalena Knedler

Opowieść o miłości. pasji i sztuce.

I o zagadce zaszyfrowanej w kilku obrazach.

Adam Dancer. właściciel niewielkiej galerii na wrocławskim Rynku. kupuje od tajemniczej włoskiej malarki dwa portrety. Twarz na nich ukazana wydaje się nie tylko piękna. ale przede wszystkim zagadkowa. Obrazy przedstawiają tę samą osobę. ale w skrajnie odmienny sposób. Dlaczego?

Zagadki nie rozwiązuje coraz bardziej intymna korespondencja. jaka zawiązuje się między Adamem a Gretą di Biase – autorką obydwu portretów. Wreszcie Adam. zdeterminowany. by poznać prawdę. i coraz bardziej zaangażowany w relację z Gretą. wyrusza do Włoch. aby ją odnaleźć. Podróż ta zmusi go do stawienia czoła własnym ograniczeniom – silnej nerwicy i stanom lękowym. których doświadcza

27.99: https://woblink.com/ebook/w-cieniu-magnolii-plowiec-anna-124317u

Cena:


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Trzykrotka

Autor: Anna Szczęsna

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Włącz DEMOkrację

Autor: Biedroń Robert

Włącz DEMOkrację to wyjątkowa rozgrywka ukryta w interaktywnej książce. Samodzielnie lub całą rodziną zbierz elementy budujące państwo obywatelskie. Poznaj ustroje polityczne i zdobywaj punkty postawy obywatelskiej. Stawiaj czoła przeciwnościom. nie dopuść do anarchii oraz odblokuj postać świadomego obywatela.

Bo państwo to również TY i TWOJA wiedza o nim oraz TWOJE codzienne działania. Włącz DEMOkrację zagwarantuje godziny świetnej zabawy oraz przybliży podstawowe pojęcia związane z państwem i demokracją obywatelską. W polityce nie ma czasu na nudę! Niech moc demokracji będzie z Wami!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99


https://woblink.com/product-publication/download/124562/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:


Wyspa dla dwojga

Autor: Susan Stephens

Xavier Del Rio otrzymuje w spadku od ciotki połowę wyspy. Drugą ciotka zapisała opiekującej się nią przez ostatnie lata Rosie Clifton. Xavier zamierza spłacić Rosie. a potem wybudować na wyspie hotele i pola golfowe. Ale Rosie kocha to miejsce i nie zgadza się na takie zmiany. Xavier nie zamierza ustąpić. jednak Rosie składa mu propozycję. która wydaje mu się tyleż szalona. co pociągająca…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Więźniowie miłości

Autor: Grace Burrowes

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.
Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu. że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…
Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża.
Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.
Lecz czy dwoje ludzi. którzy tyle wycierpieli. ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza. że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8stylo fantome, libra.ibuk.pl, cal newport książka, ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych, ćwiczenia komunikacja, atlantyk i pacyfik, poeci współcześni, sztuka perswazji, sergiusz piasecki pdf, self reliance emerson pdf, zarnica, krzysztof gosztyła audiobooki, wytrzymałość materiałów niezgodziński pdf, prawo administracyjne skrypt, państwo dobrobytu, huxley drzwi percepcji, wielki gustaw, bajkikucyki…