Uwikłana

Autor: Bruce Porter

Prawdziwa historia królowej narkotykowego imperium. która zaczęła pracować jako tajna agentka

Oparta na faktach elektryzująca opowieść przedstawia życie kobiety uwięzionej między dwoma światami. która niebezpiecznie balansuje na krawędzi.

Pochodzącą z wyższych kolumbijskich sfer i wykształconą w Europie Pilar cechuje mieszanka nieodpartego uroku i bezwzględnej przebiegłości. Od zawsze pociągało ją wszystko co zakazane. również nieodpowiedni i niebezpieczni mężczyźni. To właśnie przez nich Pilar zostaje uwikłana w handel kokainą w jednym z największych światowych karteli. stając wkrótce na czele organizacji.

Po dwóch nieudanych małżeństwach i trudnej ucieczce z narkotykowego świata Pilar osiedla się z dziećmi na Florydzie. Spokojne życie zakłóca były mąż. k

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788328706392: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ember-in-the-ashes-pochodnia-w-mroku-sabaa-tahir-jerzy-malinowski-30660u

Cena:


Miłosne ryzyko

Autor: Anne Mather

Po śmierci żony znany architekt Jack Connolly przeprowadza się do Anglii. Kupuje posiadłość nad morzem i sam ją remontuje. Nie szuka towarzystwa. przygód ani uczuciowych zawirowań. Jednak gdy pewnego dnia poznaje piękną prawniczkę Grace Spencer. czuje. że przy niej odnalazłby na nowo radość życia. Lecz Grace jest dziewczyną jego przyjaciela…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788364476884: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/wstaje-swit-opracowanie-zbiorowe-30525u

Cena:


ISBN

9788324163748: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/strazniczka-klamstwa-t-a-cotterell-irena-kolodziej-piotr-rachtan-30684u

Cena:


Dama i uwodziciel

Autor: Annie Burrows

Lady Sarah Latymor dowiaduje się. że jej ukochani bracia zaginęli w bitwie niedaleko Waterloo. Zmartwiona. udaje się na poszukiwania z najwierniejszymi żołnierzami z ich oddziału. Wkrótce potwierdzają się jej najgorsze przeczucia. Młodszy brat zginął. a starszy odniósł bardzo poważne rany i został odwieziony do szpitala. W drodze powrotnej do domu lady Sarah ratuje ciężko rannego majora Bartletta. Wiedząc. że nie znajdzie mu miejsca w przepełnionych szpitalach. postanawia zająć się jego leczeniem i zaryzykować utratę reputacji. Major Bartlett uchodzi bowiem w towarzystwie za niepoprawnego uwodziciela…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Wizerunek Polski i Polaków w chicagowskim „Dzienniku Związkowym”

Autor: Iwona Dembowska-Wosik

Publikacja poświęcona jest wizerunkowi Polski i Polaków. jaki promuje wśród swoich czytelników chicagowski „Dziennik Związkowy” – najstarsza polskojęzyczna gazeta codzienna wydawana w Stanach Zjednoczonych. Na podstawie cyklu felietonów komentujących bieżące wydarzenia w kraju nad Wisłą autorka ukazuje spojrzenie Polonii amerykańskiej na współczesną polską rzeczywistość. Analizuje zarówno treści pojawiające się na łamach „Dziennika Związkowego”. jak i formę językową badanych tekstów. Skupia się na ich pragmatycznym wymiarze. a w szczególności na tym. co zostało w nich ukryte przy użyciu implikatur i presupozycji. Pokazuje. w jaki sposób użyte metafory przyczyniają się do budowania specyficznego. negatywnego wizerunku Polski

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99darmowe ebook, gry strategiczne 2 wojna światowa na przeglądarke, zaratrustra, księżniczka marsa pdf, za niebieskimi drzwiami pdf, tokarczuk audiobook, rytmy abo wiersze polskie, jan waga, podstawy ekonomii milewski kwiatkowski pdf, piotr kardas, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej, cytobiochemia, rafał niemczyk mama umiera w sobotę, bruce lipton biologia przekonań pdf, august comte filozofia…