Na koniec świata

Autor: Ewa Maja Maćkowiak

Gdzie jest koniec świata? I czy warto go szukać? 

Prawie trzydziestoletnia Barbara stoi na życiowym rozdrożu. Niewierny narzeczony zmusza kobietę do podjęcia trudnej decyzji. a jedyna krewna wcale jej w tym nie pomaga. Zdesperowana rzuca wszystko i opuszcza dotychczasowe miejsce zamieszkania. Przypadkiem znajduje stary. opuszczony dom w miejscowości Koniec Świata. Zaczyna budować swoje życie na nowo. I zaczyna dostrzegać inny. lepszy świat. To właśnie tutaj przeplatają się radości i smutki bohaterki. która przygarnia kudłatego Merdka. psa sierotę. nadaje imię zwierzęciu rasy krowa i dokarmia cheddarem nieuchwytnego… Cheddara. A przy okazji zamawia miłość (i nie tylko) przy ognisku. a z miłości do przyjaciółki pomaga zdrajcy. Z dobroci serca wybacza też okrutnej (czyżby?) ciotce. 

I je

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


Bez opamiętania

Autor: Tina Mouneimné Van Roeyen

Historia kobiety. która odkryła. że nie liczy się cel. tylko droga. która do niego prowadzi

Na początku była separacja. poczucie upadku i rozwód. a potem… zaczęło się prawdziwe życie. Oto historia kobiety – kolorowego ptaka – która wyzwoliła się z pułapki pozornego komfortu i odważyła całkowicie zmienić swoją egzystencję.

Jak na nowo rozbudzić w sobie apetyt na życie? Jak wygląda droga w głąb siebie? Czy wystarczy iść na imprezę. znaleźć sobie kolejnego męża czy też wyjechać na koniec świata? Zmagania z siłą konwenansów w pojedynkę nie są łatwe. jednak ona się nie poddaje i próbuje znaleźć receptę na szczęście. według własnych zasad.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Kieszonkowa historia. Czołgi

Autor: Oscar E. Gilbert

Dziś czołgi to synonim nowoczesnej armii – pozornie niezniszczalny. zaawansowany pod względem technologicznym system uzbrojenia. Jak jednak przebiegał rozwój czołgu i jak czołgi wpłynęły na sposób prowadzenia konfliktów zbrojnych od chwili. gdy pierwsze z nich wtoczyły się ociężale na pole bitewne w 1916 roku? Z końcem pierwszej wojny światowej armie poszczególnych krajów zaczęły stawiać na „ciężkie” bądź „lekkie” czołgi zgodnie ze swoimi doktrynami militarnymi. W latach drugiej wojny światowej czołgi uczestniczyły już niemal we wszystkich walkach: stanowiły szpicę niemieckich wojsk podbijających Europę w kampaniach błyskawicznych aż do czasu. kiedy sowieckie wozy pancerne okazały się dla nich więcej niż równorzędnymi przeciwnikami. co doprowadziło na froncie wschodnim do najwi

34.3: https://woblink.com/ebook/ukryte-przyczyny-refluksu-i-zgagi-aviv-jonathan-139030u

Cena:


Trener w rolach głównych

Autor: Rafał Żak

Praca trenera nie zaczyna się z wejściem na salę szkoleniową i nie kończy po rozejściu się uczestników. Obejmuje także wiele aktywności odbywających się poza miejscem szkolenia. Justyna Matras i Rafał Żak. doświadczeni trenerzy biznesu. prezentują kompleksowy podręcznik pracy trenera. którego role i zadania opisują według autorskiego modelu ról. Czytelnik dowie się z tej książki. jak powinien pracować trener jako:

• PROJEKTANT

Jak na podstawie diagnozy potrzeb formułować cele rozwojowe? Jak projektować ustrukturyzowane sesje szkoleniowe skutecznie wspierające realizację celów szkoleniowych i celów służebnych? Jak projektować autorskie narzędzia precyzyjnie dostosowane do potrzeb grupy i organizacji?

• TRENER

24.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-i-herosi-joanna-zareba-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-grzegorz-sobczak-138205u

Cena:seksownik czyli mądrze i pikantnie pdf, zabić drozda pdf, agata romaniuk, etyka słowa w tekstach kultury, rachunkowość finansowa książka pdf, marek kopyściański, adam karczewski, ignacy krasicki najważniejsze utwory, więzienie dla kobiet, www wolters kluwer, sp-lbg, cierpienie w tekstach kultury, fizjologia konturek pdf, paweł piasecki, w królestwie monszatana, tajemnice starożytności, jirina prekop, tracę ciepło, roman konik w obronie świętej inkwizycji, odcień północy l.j. shen pdf…