Challengerowie. Następcy homo sapiens

Autor: Miller Adrian

Spektakularny powrót bohaterów powieści Arthura Conan Doyle’a

Pewnego dnia w domu genialnego naukowca George’a Challengera i jego córki Enid niespodziewanie pojawia się psychopatyczna dentystka – Gladys Hungerton. Grozi. że zdetonuje bombę. którą wiele lat temu skonstruował George. jeśli ten nie spełni jej żądań. A to tylko początek niesamowitych wydarzeń. w jakie zostaną wciągnięci Challengerowie… Już wkrótce bowiem trafią na ślad planetarnego spisku. najprawdopodobniej wymierzonego przeciw ludzkości przez samą Matkę Naturę. Czy to możliwe. że ta dziwna. wyobcowana rodzina stanie się jedyną deską ratunku dla rodzaju ludzkiego?

Poznajcie nowe. XXI-wieczne wcielenia bohaterów powieści Arthura Conan Doyle’a i razem z nimi wejdźc

24: https://woblink.com/ebook/drugie-zycie-wiktorii-wielowska-duda-wieslawa-130062u

Cena:


ISBN

9788380171107: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/problemy-bezpieczenstwa-w-wybranch-panstwach-daniel-przastek-133431u

Cena:


Matejko

Autor: Stanisław Witkiewicz

Krytyczna monografia malarstwa Jana Matejki napisana przez Stanisława Witkiewicza. polskiego malarza. architekta. pisarza i teoretyka sztuki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Szablon

Autor: Agnieszka Sudomir

Adrian Lawson ma wszystko: cudowną rodzinę. wspaniały dom i pasjonującą pracę. Żyje w samym centrum Fabryki Snów. gdzie konsekwentnie buduje swój mały raj. Pewnego ranka budzi go sygnał przychodzących SMS-ów. W tym momencie kończy się rzeczywistość. którą Adrian znał. Teraz musi zmierzyć się z prawdą. o jakiej nawet mu się nie śniło. Czy zaufa samemu sobie i podejmie właściwe decyzje? Od tego będzie zależało nie tylko bezpieczeństwo jego najbliższych. ale znacznie. znacznie więcej.

Czy przyszłość tak bardzo różni się od teraźniejszości? Czy nowy wspaniały świat zapewni nam szczęście? Czy tęsknota jest grzechem? A wreszcie – czym jest Szablon i jaką rolę odegra Adrian?

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


PKB

Autor: Diane Coyle

Produkt krajowy brutto jest najlepszym przykładem tego. jak statystka może wpływać na rzeczywistość. To obecnie jeden z najważniejszych wskaźników. jakim dysponują ekonomiści i politycy. PKB wykorzystywane jest do szacowania wzrostu gospodarczego. określania tego. jak bardzo się bogacimy oraz do uzasadniania bieżących decyzji politycznych. Pytanie tylko czy PKB faktycznie dostarcza nam wszystkich tych informacji?

W drugim wydaniu swojej bestsellerowej książki Diane Coyle. jedna z czołowych brytyjskich ekonomistek. wyjaśnia. czym tak naprawdę jest PKB. Kolejne pomysły i koncepcje określania wartości narodowych gospodarek układają się w fascynującą historię nowoczesnej ekonomii sięgającą XVIII wieku. W opowieści Coyle ścierają się ze sobą idee oraz ideologie. a kolejne wynalazki międz

28.35: https://woblink.com/ebook/substytucje-nazwisk-polakow-w-jezyku-chinskim-joanna-hryniewska-133363u

Cena:dzikie serce tęsknoty męskiej duszy pdf, małgorzata syczewska, asertywność i sztuka celnej riposty pdf, bruce lipton książki, jan krzek, król edyp streszczenie, łatwe origami dla początkujących, gramatyka języka francuskiego, czasownik to be ćwiczenia szkoła podstawowa pdf, statystyka z, dwóch papiezy, dziękuję za świńskie oczy, tester oprogramowania książka, esfj-a…