Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 17). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 17: Niebezpieczny zakład

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Niebezpieczny zakład” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

https://woblink.com/product-publication/download/28222/epub: 1

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 743: Języki miłości

Autor: autor zbiorowy

Każda epoka posiada swoje oczekiwania wobec miłości – w ponowoczesności ścierają się dwa modele. które od zawsze ze sobą konkurowały: miłość romantyczna. którą można osiągnąć jedynie poprzez współistnienie. i miłość do siebie. rzekomo narcystyczna. indywidualna. Staraliśmy się na wiele sposobów znaleźć uniwersalny język miłości. ale okazało się to niemożliwe. Każda miłość. każdy jej rodzaj wymaga wypracowania swoistej mowy i języka. Dlatego w tym numerze już od okładki towarzyszy nam liczba mnoga – szukamy języków miłości. Być może miłość jest na tyle intymna. że nie poddaje się jakiejkolwiek uniwersalizacji? Co to znaczy „kochać”? O czym mówimy. kiedy mówimy o miłości? Czy można o niej mówić językiem pozbawionym banałów? Jakie są ponowoczesne definicj

Wydawnictwo: Amber

Cena: 29.8


Wydawnictwo

WarBook: Format

28512

https://woblink.com/product-publication/download/28512/epub: 1

Cena:tomasz lach komeda, 18 wheels of steel hard truck, bractwo czystej krwi, dzień dobry jestem z kobry, książka house of cards, uklad trojmiejski, młode kobiety, the untouchables jj mcavoy, zgliczyński, syberia 1 solucja, pruc, koronkarka, edward kotowski, controlling pdf, janiec farmakologia, bozy bojownicy, korniszonek, walerian sanetra, kobiety rządzą, szmaragdowe miasto, kompetencje społeczne pdf, wszystkie miracula, polityki publiczne, książki magazyn do czytania prenumerata…