ISBN

9788381373135: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/split-payment-rozliczenie-podatkowe-i-rachunkowe-aneta-szwech-125288u

Cena:


Wydawnictwo

Centrum Badań nad Zagładą Żydów: Format

125685

https://woblink.com/product-publication/download/125685/epub: 1

Cena: Barbara Engelking


ISBN

9788366074729: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-ukryjesz-sie-susan-lewis-126772u

Cena:


Wojna a kultura

Autor: Olzacka Elżbieta

Czy wojna jest zakodowana w naszych memach. naszej kulturze? Jaką rolę w prowadzeniu działań wojennych odgrywają idee. wartości i przekonania. podzielane zarówno przez wojskowych i politycznych liderów. jak i przez rzesze walczących na wojnach mężczyzn? Autorka książki próbuje odpowiedzieć na te pytania. kreśląc teoretyczną perspektywę analizy związków pomiędzy sposobami prowadzenia wojen a podzielanymi w społeczności treściami kulturowymi. Książka opisuje transformację wojny. jaka zaszła pomiędzy szesnastym a osiemnastym wiekiem w krajach Europy Zachodniej oraz w Rosji. Zmiany związane z racjonalizacją i standaryzacją przemocy oraz rozszerzaniem się zakresu i znaczenia władzy dyscyplinarnej. towarzyszące wyłanianiu się nowoczesności. nie mogły pozostać bez wpływu na ludzi wywo

:

Cena:


Chirurgia onkologiczna. Tom 1

Autor: Piotr Rutkowski

Książka przygotowana przez uznanych specjalistów. reprezentujących wiodące ośrodki onkologiczne i chirurgiczne w Polsce. Jest wyczerpującym i aktualnym opracowaniem tematu.

Tom 1 poświęcono podstawom chirurgii onkologicznej. diagnostyce oraz zagadnieniom leczenia wielospecjalistycznego. Przedstawiono m.in. aktualne dane dotyczące epidemiologii i etiologii nowotworów w Polsce i na świecie. a także nowe spojrzenie na ich biologię i genetykę. Całkowitą nowością jest przygotowanie oddzielnej części przedstawiającej wybrane zagadnienia prawne. w tym omówienie odpowiedzialności cywilnej i karnej chirurga onkologa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 249pigularz, arabska córka pdf, język internetu, mąż i żona fredro, hart ducha definicja, kontra miłoszewski, dynastia tudorów książka, streszczenie król edyp, piotr gierowski, fraszka raki interpretacja, stalowe szczury błoto, językowe podstawy obrazu świata, szczęśliwy kot, remigiusz mróz ebook za darmo, kocia kołyska pdf, niegrzeczny szef pdf…