ISBN

9788373779617: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/podrecznik-tarota-arkana-male-jak-wedrowiec-zostaje-mistrzem-kulesza-sylwia-139025u

Cena:


Pokrewne dusze

Autor: Agata Kołakowska

Emocjonująca opowieść o zakamarkach ludzkiej psychiki. I o tajemnicach. które każdy z nas w sobie skrywa.

Milena Gajewska jest terapeutką w Instytucie Psychoterapii AlterEgo. Marta Woźniak trafia do jej gabinetu. szukając pomocy po tragicznej śmierci ukochanej siostry.
Marta. zagubiona po stracie tak ważnej dla niej więzi. zbliża się do swojej psycholożki i w tej relacji szuka bliskości. bezpieczeństwa i ukojenia. Żyje z sesji na sesję. Na co dzień prowadzi rodzinny ‚Pensjonat na wyspie’. ale to cotygodniowe spotkania z Gajewską nadają jej życiu sens.
W końcu Marta orientuje się. że sesje terapeutyczne to dla niej zdecydowanie za mało. Pod pretekstem kryzysu zwabia psycholożkę do siebie. Dla Mileny szybko staje się jasne. że znalazła się w pułapce. że z wyspy nie może uciec. a jej klientka nie zamierza jej uwolnić.
Marta za wszelką cenę próbuje zatrzymać przy sobie ‚zastępczą siostrę’. Wierzy. że dzięki temu jej życie będzie nadal wyglądało tak jak kiedyś. Tyle że Marta niewiele wie o swojej terapeutce. tak jak niewiele wiedzą o niej pozostali jej klienci.
Milena Gajewska ma sekret. Jest obecna w życiu swoich podopiecznych bardziej. niż sądzą… znacznie bardziej. niż pozwala na to zawodowa etyka.
Dwie kobiety na wyspie. Dwie różne historie. Co je łączy. a co dzieli? I dlaczego są do siebie tak bardzo podobne?

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka trzynastu powieści obyczajowych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Podróż ‚Bazyliszka’

Autor: Marie Brennan

Dalszy ciąg porywających przygód lady Trent w świecie smoków

Wierni czytelnicy poprzednich tomów pamiętników lady Trent. Historii naturalnej smoków i Zwrotnika węży. mogą uważać. że poznali już szczegóły jej historycznego rejsu na pokładzie Królewskiego Okrętu Badawczego „Bazyliszek”. ale prawda o tej pouczającej. przerażającej i skandalizującej podróży nigdy nie została ujawniona – aż do teraz.

Sześć lat po ryzykownej wyprawie do Erigi Izabela wyrusza na jak dotąd najbardziej ambitną ekspedycję: podróż dookoła świata. aby badać wszystkie odmiany smoków we wszystkich miejscach. gdzie te gady występują. Od pierzastych węży wygrzewających się na ruinach upadłej cywilizacji po potężne węże morskie w tropikach. stworzenia te są źródłem nieustannej fascynacji i śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Oczywiście badania naukowe są głównym celem wyprawy. ale życie Izabeli rzadko bywa takie proste. Nieustraszona podróżniczka musi stawić czoło sztormom. chorobom i intrygom na najwyższych szczeblach władzy. Wbrew sobie musi wziąć też udział w działaniach wojennych na skalę międzynarodową. a przy tej okazji dokonuje rewolucyjnego odkrycia. które rzuci całkiem nowe światło na starożytną historię smoków.

„Te kroniki ni to baśniowych. ni to historycznych podróży przesycone są cierpkim humorem. który wykracza poza standardowe poglądy każdej epoki – przeszłości. teraźniejszości czy przyszłości.”

„Locus”

„Izabela. lady Trent. opisuje swoje zdumiewające przygody z tomu na tom. mieszając wiktoriański pastisz i fantasy z wizją alternatywnych światów. Koniecznie warto przeczytać!”.

NPR

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


ISBN

9788380877443: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/cztery-obsesje-wyjatkowego-szefa-patrick-lencioni-139440u

Cena:


Pokrewne dusze

Autor: Agata Kołakowska

Emocjonująca opowieść o zakamarkach ludzkiej psychiki. I o tajemnicach. które każdy z nas w sobie skrywa.

Milena Gajewska jest terapeutką w Instytucie Psychoterapii AlterEgo. Marta Woźniak trafia do jej gabinetu. szukając pomocy po tragicznej śmierci ukochanej siostry.
Marta. zagubiona po stracie tak ważnej dla niej więzi. zbliża się do swojej psycholożki i w tej relacji szuka bliskości. bezpieczeństwa i ukojenia. Żyje z sesji na sesję. Na co dzień prowadzi rodzinny ‚Pensjonat na wyspie’. ale to cotygodniowe spotkania z Gajewską nadają jej życiu sens.
W końcu Marta orientuje się. że sesje terapeutyczne to dla niej zdecydowanie za mało. Pod pretekstem kryzysu zwabia psycholożkę do siebie. Dla Mileny szybko staje się jasne. że znalazła się w pułapce. że z wyspy nie może uciec. a jej klientka nie zamierza jej uwolnić.
Marta za wszelką cenę próbuje zatrzymać przy sobie ‚zastępczą siostrę’. Wierzy. że dzięki temu jej życie będzie nadal wyglądało tak jak kiedyś. Tyle że Marta niewiele wie o swojej terapeutce. tak jak niewiele wiedzą o niej pozostali jej klienci.
Milena Gajewska ma sekret. Jest obecna w życiu swoich podopiecznych bardziej. niż sądzą… znacznie bardziej. niż pozwala na to zawodowa etyka.
Dwie kobiety na wyspie. Dwie różne historie. Co je łączy. a co dzieli? I dlaczego są do siebie tak bardzo podobne?

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka trzynastu powieści obyczajowych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9atopowe zapalenie pluc, wybory komentarze, kronika dzierzwy, pola wielokątów klasa 7 sprawdzian, teoria wychowania w zarysie łobocki, marzenia z terminem ważności, imponderabiliach, biologia molekularna bakterii, podstawy konstrukcji maszyn dietrich, konstytucja rp audiobook, beata glinka, eufemistyczne, ebuk libra, wytrzymałość materiałów pdf, kordian książka, narratologia pdf, najlepsze opowiadania erotyczne, mundur ss wypożyczalnia, historia tatuażu pdf, ostatnia piosenka nicholas sparks, zaginione samoloty, niebrzydowski jarosław, henryk sienkiewicz janko muzykant, znajdzki, bartosz bartosik…