ISBN

9788380873056: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/60-sekund-dziennie-by-zarzadzac-lepiej-adam-debowski-grzegorz-skibinski-30727u

Cena: Grzegorz Skibiński


ISBN

9788378598329: Wydawnictwo

Format

5: https://woblink.com/ebook/siedem-grzechow-glownych-pycha-natalia-hebel-31067u

Cena:


Dakota

Autor: Michał Piedziewicz

Lata osiemdziesiąte XX wieku. W życie siedemnastoletniej Aśki wbiega o rok starszy gitarzysta. Dziewczyna wkrótce dołącza do jego zespołu. to czas koncertów w gdyńskim Domu Kultury Kolejarz. gonitw z zomowcami. ale także zbliżających się matur i najważniejszych wyborów.

 

Perypetiom Aśki przygląda się Łucja – jej pamiętająca czasy powstawania Gdyni babka. Przygląda się również Marek. nieco zgorzkniały. bo ciężko doświadczony młodzieńczą miłością. młodszy brat.

 

Wkrótce Aśka z Łucją pasjonują się telewizyjną debatą Wałęsa–Miodowicz. a rzeczywistość nabrzmiewa do zmiany. Przychodzi wolność. z nią dobrodziejstwa wolnego rynku. a zamiast muzyki i miłości ważne zaczynają być kariery.

 

Dakota to relacja z czasów. gd

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


EPUB.MOBI

31154: 5.51

https://woblink.com/product-publication/download/31154/epub

:

Cena:


Ubuntu

Autor: Heather Ellis

A gdyby tak porzucić wszystko i przejechać samotnie motocyklem przez Afrykę?

15 miesięcy. 19 krajów. 42 000 kilometrów. Jedna kobieta. która ciągle chce więcej.

Heather Ellis ma 28 lat. kiedy w jej głowie pojawia się szalona myśl. aby udać się na motocyklową wyprawę po Afryce. Nieważne. że nigdy wcześniej nie wybrała się na tak długodystansową eskapadę. ani że nigdy tam nie była.

Zaledwie rok później znajduje się w porcie w Durbanie. skąd rusza ukochaną Yamahą TT600 w przygodę życia. Przemierza góry Ruwenzori i Kilimandżaro. Pozostawiając za sobą tumany piachu. gna przez pustynie północnej Kenii. gdzie wpada wprost na uzbrojonych bandytów. Zostaje ocalona przez spracowanych rybaków łowiących w jeziorze Rudolfa. Nieprzerwanie pędzi dalej i zwiedza egzotyc

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 45


:

:

Cena:mechanizmy obronne pdf, zarządzanie strategiczne pdf, jon ronson czy jesteś psychopatą, prawo pracy last minute, księga czarownic pdf, tomka mackiewicza, sarah young jezus mówi do ciebie, serce jak głaz, norweski dziennik, zaklęty w smoka lektor, szacka wprowadzenie do socjologii pdf, baśniobór przewodnik opiekuna, zmysłowe przebudzenie chomikuj, po piśmie, biblia w 365 dni. plan czytania pisma świętego, małe i średnie przedsiębiorstwa książki pdf, szczęściarz nicholas sparks, pituchowa pdf, dżuma audiobook…