Po latach w Rzymie

Autor: Carol Marinelli

Matteo i Bella pochodzą z Sycylii. z miasta. w którym rządzi mafia. Matteo postanowił uciec i chciał zabrać ze sobą Bellę. Jednak ona nie zjawiła się w umówionym miejscu. Matteo nie może jej wybaczyć. że nie zdecydowała się na wspólne życie. Spotykają się po kilku latach w Rzymie: on – milioner. który wkrótce kupi kolejny hotel. i ona – pokojówka w tymże hotelu. Oboje czują. że ich historia jeszcze się nie skończyła…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788378597933: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/ostatni-list-do-matki-leszek-andrzej-mroczkowski-28344u

Cena:


Вечера на хуторе близ Диканьки (Wieczory na chutorze w pobliżu Dikańki)

Autor: Николай Васильевич Гоголь

Сборник повестей «Вечера на хуторе близ Диканьки» – бессмертный шедевр великого русского писателя Николая Васильевича Гоголя. Перед нами оживает удивительный мир украинского фольклора – мир русалок. ведьм. призраков. демонов и чертей. Мир. где самые невообразимые. а порой и страшные события описаны с тонким. типично украинским юмором и соседствуют с колоритно изображенным крестьянским бытом 19 века.Это произведение. наполненное народными традициями и поверьями. мистикой. сказочными событиями. изумительными картинам украинской природы. прекрасным знанием быта и жизни простых людей. необычайным юмором. Героями этой поэтической легенды являются сильные. честные. благородные. любящие жизнь люди. Они преодолевают любые препятствия и легко подчиняют себе даже нечистую силу.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Biały wódz Indian

Autor: Thomas Mayne Reid

Młody. ubogi farmer Carlos przenosi się wraz z matką i siostrą z północy Stanów Zjednoczonych na tereny pogranicza meksykańskiego. aby osiedlić się i uprawiać ziemię. Szybko los styka go z Indianami zamieszkującymi te tereny. Co wyniknie z tego sąsiedztwa? Jak Carlos odnajdzie się w nowej sytuacji? Seria dramatycznych wydarzeń zmusi go do dokonania wyboru i opowiedzenia się po jednej ze stron konfliktu.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788365778031: Wydawnictwo

Format

18.75: https://woblink.com/ebook/dlugopis-milosz-waligorski-28359u

Cena:


Tak jakby dziennik

Autor: Julka Quick

Cześć! Jestem Julka. W sumie to lubię robić sporo rzeczy: fotografować. czytać. śpiewać. grać na gitarze. szyć… Ale najbardziej lubię pisać. więc postanowiłam. że zacznę regularnie prowadzić coś w rodzaju dziennika. Mam nadzieję. że nie zapomnę o tym jutro. bo moja pamięć nie należy do najwybitniejszych.

Poznajcie też moich przyjaciół: Emę. która potrafi godzinami gadać o morświnach. Zosię. która potrafi godzinami gadać o rugby. i Julka. który potrafi godzinami gadać… Po prostu gadać.

Julka. w internecie Quick. prowadzi popularny kanał na youtube. Lubi gadać do kamery i zarażać pozytywną energią ludzi dookoła! Wokół jej kanału powstała fantastyczna społeczność widzów – Kciuqów. To z myślą o nich powstała ta książka!

Wy: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4wampir z kc audiobook, kazimierz sejda, ten dzień pdf pobierz, gwara suwalska, mała improwizacja dziady tekst, pięć cywilizowanych plemion, godziny po niemiecku ćwiczenia pdf, księga przypadków sherlocka holmesa, społeczna gospodarka rynkowa konstytucja, jan wacław machajski, marek kasperek, 365 dni do pobrania, świat jako wola i przedstawienie, dyskryminacja pdf, kształt gruszki…