ISBN

9788380755215: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/to-jedno-zdjecie-dorota-milli-126659u

Cena:


ISBN

9788365994011: Wydawnictwo

Książka bezpośrednio odnosi się do 100 rocznicy przyznania praw wyborczych kobietom. Przyjęta forma. określona tytułem „Jej opowieści”. oddaje w pierwszym rzędzie głos bohaterkom historii: obszernie cytowane są teksty programowe i wspomnieniowe aktywistek ruchu feministycznego tworzącego się na przełomie XIX i XX w. Opowieści dotyczą przede wszystkim środowiska tworzącego Związek Równouprawnienia Kobiet. a później Ligę Kobiet Pogotowia Wojennego. nie brak jednak odniesień do aktywności pań związanych z innymi środowiskami politycznymi. Pierwszoplanowymi bohaterkami są: Paulina Kuczalska-Reischmit. Maria Dulębianka. Kazimiera Bujwidowa. Zofia Daszyńska-Golińska. Justyna Budzińska-Tylicka. Zofia Moraczewska. Gabriela Balicka.

Książka próbuje odpowiedzieć na pytanie. czy walka o prawa wybo

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


Instytucjonalne determinanty rozwoju mikro-. małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce

Autor: Aneta Ejsmont

W niniejszej monografii jako podstawowy problem przyjęto adekwatność instytucjonalną otoczenia przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce. Przedmiotem badania są mikro-. małe i średnie przedsiębiorstwa. czyli sektor określany jako MMSP. Rozważania są podporządkowane hipotezie mówiącej o znaczącym oddziaływaniu wybranych determinant instytucjonalnych.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.4


Wpływ modernizacji i kryzysu na dynamikę zmiany w Unii Europejskiej

Autor: Anna Wierzchowska

Przedmiotem badania w rozprawie jest zjawisko zmiany w procesie integracji europejskiej wyjaśniane na przestrzeni 60 lat jego rozwoju. Podmiotem badania jest sam proces integracji. w sposób szczególny uwzględniający etap UE w ramach którego dokonują się przeobrażenia i modyfikacje wpływające na kształtowanie rzeczywistości integracyjnej. Jako cel badawczy autorka pracy postawiła sobie pokazanie sposobu przebiegu zmiany w ujęciu makrosystemowym. dzięki czemu możliwe jest zrozumienie samej natury procesu integracyjnego. Pomimo iż zmiana integracyjna była już wielokrotnie przedmiotem badań. to jednak zazwyczaj podejmowane były wątki dotyczące modyfikacji w wybranym obszarze integracyjnym (rozwój instytucjonalny. rozwój trak

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 31.5


Testowanie oprogramowania w praktyce

Autor: Adam Roman

Niniejsza książka jest wyjątkową pozycją na rynku literatury testerskiej. Autorzy – praktycy testowania – przedstawiają rzeczywiste problemy. z jakimi przyszło się im zmierzyć w pracy zawodowej oraz w jaki sposób starali się je rozwiązać. Opisują sukcesy. jednocześnie nie ukrywając swoich porażek. To wielka wartość tej publikacji. ponieważ Czytelnik może bezboleśnie uczyć się na błędach autorów.

Teksty wchodzące w skład książki dotyczą bardzo zróżnicowanych obszarów testowania. takich jak:

* automatyzacja.

* testowanie urządzeń mobilnych.

* testowanie użyteczności.

* testowanie wydajnościowe.

1:

Cena:


ISBN

9788301200381: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/testowanie-oprogramowania-w-praktyce-adam-roman-karolina-zmitrowicz-126968u

Cena: Karolina Zmitrowicz


ISBN

9788381253437: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/chlopiec-ktory-widzial-janusz-ochab-simon-toyne-127307u

Cena:dwóch panów z branży, życie w pojedynkę, michael palin korea północna, glukhovsky metro, gmina miejska szczytno, zdrowie człowieka w niezdrowym świecie pdf chomikuj, matematyka dla studentów politechnik pdf, wegner każde martwe marzenie, bezwarunkowy, przygody dobrego wojaka szwejka pdf, niedopasowani samantha young pdf, najlepszy audiobook, rachunek rózniczkowy, żerca pdf chomikuj, peter nimble i magiczne oczy, stany nadzwyczajne pdf, www libra ibuk pl…