Kobiety ciężkich obyczajów

Autor: Natasza Socha

Są kobiety. dla których mężczyzna jest tylko dodatkiem. Do sukienki i do życia.

Kwiryna mieszka w barwnej. przedwojennej Warszawie. a splot nieoczekiwanych okoliczności wprowadza ją do świata ekskluzywnych prostytutek. Nie śni o księciu z bajki. szczęśliwej rodzinie ani miłości na zawsze. 

Kira. jej prawnuczka. dziedziczy po prababce nie tylko różnobarwność tęczówek. ale i nonszalancję. z jaką traktuje płeć męską. Czy Kirze uda się odmienić swoje przeznaczenie. czy powtórzy błędy Kwiryny? 

Kobiety ciężkich obyczajów to trzeci tom serii Matki. czyli córki. Książki o trudnych relacjach między kobietami. tajemnicach. niewypowiedzianych pretensjach. ale i o miłości. która zawsze daje kolejną szansę.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324045600: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/pragnienie-metafizyczne-karol-tarnowski-28371u

Cena:pułapki myślenia. o myśleniu szybkim i wolnym pdf, topr ksiazka, okrutny książę pdf, agnieszka zakrzewska-bielawska, wyznania św augustyna pdf, łobocki teoria wychowania w zarysie, homefront the revolution wymagania, seung sahn, mikołaj getka kenig, rzucanie palenia książka, książki magazyn do czytania prenumerata, staropolskie kolędy, wywieranie wpływu na ludzi robert cialdini, staniszkis młoda…