Nieczuły rozpustnik

Autor: Lisa Kleypas

Devon Ravenel. czarujący londyński rozpustnik i hulaka. odziedziczył właśnie majątek i hrabiowski tytuł. Ten niespodziewany awans niesie jednak za sobą przykre zadania i obowiązki… oraz sporo niespodzianek. Okazuje się. że zaniedbany majątek to finansowa pułapka. a w rezydencji nadal mieszkają trzy niewinne siostry poprzedniego gospodarza i… Kathleen – lady Trenear. piękna młoda wdowa. która nie ustępuje Devonowi determinacją ani rozumem.
Kathleen dobrze wie. że nie powinna ufać takiemu bezwzględnemu łotrowi jak Devon. Jednak żadne z nich nie potrafi się oprzeć pożądaniu. które przyciąga ich do siebie z siłą magnesu – od pierwszej chwili. gdy wdowa trafia w jego ramiona. hrabia poprzysięga sobie. że zrobi wszystko. by ją zdobyć. Kathleen ulega uwodzicielskim sztuczkom. pozostaje więc tylko jedno pytanie:
Czy zapanuje nad porywami serca i nie odda go w niewolę najniebezpieczniejszemu człowiekowi. jakiego kiedykolwiek znała?

Misterna. elegancka i niezwykle romantyczna intryga. doskonałe postaci drugoplanowe oraz epilog. który sprawi. że czytelnicy będą niecierpliwie czekać na ciąg dalszy.
Świetny początek serii pióra autorki. której nie wolno tracić z oczu.
‚Kirkus Reviews’

Wnikliwa charakterystyka postaci. sugestywna seksualna chemia. szczypta ironicznego humoru i urzekający główny bohater tworzą fantastyczną mieszankę. która wprawia w zachwyt legiony wielbicieli autorki. uradowanych jej triumfalnym powrotem do romansu historycznego.
‚Booklist’

Parada trójwymiarowych postaci. które już przy pierwszym spotkaniu podbijają serce czytelnika. oraz wielowarstwowa intryga. która pozwala tymże postaciom rozwijać się z rozdziału na rozdział. nie pozwolą wielbicielom romansów oderwać się od tej wciągającej. uroczej historii. (…) Ta cudowna. fascynująca książką jest pierwszą z nowej wiktoriańskiej serii powieści Kleypas o rodzinie Ravenelów.
‚Library Journal’

Czytelnicy poznają niezapomniane postaci i ich oryginalne osobowości dzięki zachwycającej narracji okraszonej błyskotliwymi dialogami i zmysłowymi opisami. Jednak tym. co najbardziej intryguje i urzeka czytelników. jest przemiana bohaterów i ich motywacji. która każe zarezerwować dla tej książki specjalne miejsce w biblioteczce.
RT Book Reviews

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

35: https://woblink.com/ebook/milosc-na-walizkach-malgorzata-kalicinska-133706u

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych

Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska

Dr Danuta Adamska-Rutkowska jest autorką wielu artykułów poświęconych noetyce. które publikuje w prasie branżowej. Natomiast Danuta Dudzik doznała wielu niezwykłych zjawisk. które opisuje w tej książce. Ich wspólne dzieło mobilizuje do zmiany zachowań i myślenia o otaczającym nas świecie.

Współczesna fizyka kwantowa udowadnia. że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się dotychczas wydawało. Dzięki tej publikacji zapoznasz się z wynikami najnowszych badań naukowców z wielu krajów. którzy podjęli próby wyjaśnienia zjawisk paranormalnych oraz ich związku z funkcjonowaniem mózgu człowieka.

W tej książce Autorki wyjaśniają:czym jest rzeczywistość.zjawisko bilokacji i jak jej doś

11.99: https://woblink.com/ebook/pies-baskerville-ow-arthur-conan-doyle-136246u

jim butcher akta dresdena, agnieszka cubała, woźny dawniej, max czornyj inna, agnieszka konopka, monika grymowicz, oskar i pani roza cały tekst, franciszek ksawery dmochowski, kosmos carl sagan, autor poematu eugeniusz oniegin, agradacja, polozna z auschwitz, atlas hmur, gorgiasz z leontinoi…