Przesłanie Matki Bożej z Medziugorja

Autor: Jerzy Gwiazda

Wybór orędzi Matki Bożej uporządkowany tematycznie. O Medziugorju. tajemnicach i inne zestawienia

Wydawnictwo: Fundacja pro Maria et Veritate

Cena: 6


Jak rozliczać i dokumentować sprzedaż wysyłkową do innych krajów UE

Autor: Aneta Szwęch

Zakupy przez Internet stały się obecnie normą. Często towar jest wysyłany również za granicę do innych krajów UE. Gdy nabywca nie jest podatnikiem VAT. dostawę rozliczamy jako sprzedaż wysyłkową z kraju. Nie jest to WDT. Sposób jej rozliczenia zależy od wysokości obrotu do danego kraju. Ten sposób rozliczenia nie dotyczy sprzedaży poza UE. W publikacji przedstawiamy krok po kroku jak rozliczać sprzedaż konsumencką do innych krajów UE. tj.:

• kiedy sprzedaż wysyłkowa może być rozliczana w Polsce

• kto może wybrać rozliczenie za granicą

• jak dokumentować sprzedaż wysyłkową

• kiedy rozliczenie VAT za granicą jest obowiązkowe

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9ikteria, mikroekonomia klimczak pdf, explorer academy, dziewczyna z tatuażem na lędźwiach, rosja niedźwiedź, to o nas pdf, szymon chrząstowski, psychologia ekonomiczna tyszka pdf, kompetencje językowe przykłady, przewodnik rzym pdf, ginekologia i położnictwo pdf, niewolnica zmysłów, metody badawcze pdf, dark souls opis przejścia, zle miejsce haner pdf doci, jarosław newerly, grieg edward, fiorella turolli…