ISBN

9788366134720: Wydawn

Drugi tom serii Wysłannicy

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką. a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka. dzięki której może być sobą.

Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem. ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy. które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

Zuza podejmuje ryzykowną decyzję i przedostaje się do niebezpiecznej krainy. aby odzyskać ukochanego. Jednak wraz z nią pojawił się tam ktoś inny. Ktoś. kto bardzo namiesza w życiu dziewczyny.

Czy Zuzie się uda uratować Patryka? Czy jest gotowa zaryzykować swo

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:


Negore-Tchórz. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Akcję swojego opowiadania Negore-Tchórz Jack London osadza na XIX-wiecznej Alasce i opowiada historię Negore. który musi udowodnić przed swoim plemieniem. że nie jest tchórzem. London jak zwykle drobiazgowo odtwarza plemienną atmosferę. tworzy silnych. ciekawych bohaterów. obok których nie sposób przejść obojętnie. 

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panu

37: https://woblink.com/ebook/kroniki-sprzedawcy-krwi-yu-hua-katarzyna-sarek-141217u

Cena:


ISBN

9788380877443: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/cztery-obsesje-wyjatkowego-szefa-patrick-lencioni-139440u

Cena:napoleon hill prawa sukcesu, phrasal verbs pdf polski, sen o aniele, dbaj o siebie, równowaga ekonomiczna, psychologia kluczowe koncepcje tom 2 pdf, pozytywizm charakterystyka epoki, kulmatycki, podróż do ziemi świętej z neapolu, olga tokarczuk gra na wielu bębenkach, chcieć mniej minimalizm w praktyce, zdrowe odżywianie pdf, chabon, sławomir mrożek artysta interpretacja, mity greckie pdf, filozofia tatarkiewicz, nie jedną, ebook po angielsku, biały murzyn, kpa z komentarzem…