My nie bracia. my sąsiedzi. Polska perspektywa stosunków polsko – litewskich. Antologia tekstów

Autor: Aleksander Srebrakowski (Red.)

Wybór tekstów i dokumentów.Zebrał. opracował. wstępem i przypisami opatrzył Aleksander Srebrakowski.SPIS TREŚCIPrzedmowa (Robert Kostro)             Wstęp (Aleksander Srebrakowski)    Po rozwodzie Jadwigi z Jagiełłą        Spór o terytorium                           Martwa granica                               Po ultimatum. Czas nadziei             Czas wojny                                    Głosy emigracji i opozycji                 Droga ku nowej rzeczywistości?         Noty biograficzne                            Indeks nazwisk                               Książka jest pierwszym w języku polskim wyborem tekstów dotycz

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


ISBN

9788377882221: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-techniki-samorozwoju-czyli-jak-lepiej-zapamietywac-i-uczyc-sie-szybciej-natalia-minge-krzysztof-minge-8874u

Cena: Krzysztof Minge


ISBN

9788379001187: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/majatek-niezastapiony-bogdan-kluczynski-8406u

Cena:


Z daleka od paparazzi

Autor: Annie West

Włoski arystokrata Domenico Volpe jest celem polowań paparazzich. Wszystkie media szalały. gdy pięć lat temu zamordowano jego brata. Teraz Lucy Knight. oskarżona o to nieumyślne zabójstwo. wychodzi z więzienia. Domenico chce uniknąć rozgłosu i kupić jej milczenie. Zabiera ją do swej posiadłości. Z czasem. poznając Lucy bliżej. zaczyna wątpić w jej winę… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Tako rzecze Zaratustra

Autor: Friedrich Nietzsche

‚Ze wszystkiego. co napisano. to tylko miłuję. co ktoś pisze własną krwią. Pisz krwią. a doświadczysz. że krew jest duchem […] Albowiem taka jest prawda: odszedłem z domu uczonych i jeszcze drzwi zatrzasnąłem za sobą. Zbyt długo dusza moja głodowała przy ich stole. Nie jestem tak jak oni wyćwiczony w poznawaniu niczym w rozgryzaniu orzechów. Wolność miłuję i powietrze ponad rześką ziemią.’

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5noc taka czarna mp3, pamięć światłości, geografia w szkole, polityka romans, włodzimierz pis romans, agata juruć, chyłka tom 6 pdf, bhp w praktyce rączkowski 2018 pdf, rodney stark, wiedźmin książki chronologicznie, osho książki pdf, szewcy streszczenie, wydawnictwo umk, bezsensu pwn, mowa zależna angielski pdf, audiobook peb pl, echa dawnej warszawy, stanisław kot historia wychowania…