1

:

:

Cena:


Wiersze wybrane

Autor: Tomasz Różycki

Tomasz Różycki jest jednym z najwybitniejszych poetów swojego pokolenia. Jego wiersze – doceniane zarówno w Polsce. jak i na świecie. mówią rzeczy przejmujące i ważne. dotykają realnego świata. opatrują jego rany. Są świadectwem siły słów właściwie użytych. Pokazują. że polszczyzna może stać się mową czegoś. co powinno zostać powiedziane. co jest konieczne jak oddech. ale wymyka się naszym codziennym – udręczonym i ogłupiałym – słowom.

Publikacja jest edycją autorskiego wyboru wierszy pochodzących ze wszystkich tomów lirycznych wraz z płytą rejestrującą głos Tomasza Różyckiego.

Książka będzie stanowiła kontynuację kolekcji Wydawnictwa a5 złożonej z tomów poetyckich z audiobookami. W serii ukazały się wybory Wisławy Szymborskiej. Julii Hartwig. Sta

31: https://woblink.com/ebook/mity-narodow-europy-jan-tetter-138696u

Cena:


Uśmiech losu

Autor: Amy Andrews

Trinity jest pozbawiona środków do życia. wychowuje ciężko chorego synka. Kiedy Reid. bogaty lekarz. proponuje jej mieszkanie i wysokie wynagrodzenie za opiekę nad jego dziadkiem. Trinity ma wrażenie. że wygrała los na loterii. Odkrywa jednak. że przebywanie pod jednym dachem z atrakcyjnym pracodawcą naraża ją na pokusy. którym nie zawsze potrafi się oprzeć. Postanawia jak najszybciej się wyprowadzić. Ale Reid zrobi wszystko. aby ją zatrzymać…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Cienka niebieska linia

Autor: Christoffer Carlsson

Czasy są niespokojne. W piątek. trzynastego listopada 2015 roku. dochodzi do wybuchu w Paryżu. przez Europę. z południa na północ. płynie strumień uchodźców. Rozchodzi się plotka. że do Szwecji przedostał się terrorysta. który planuje przeprowadzić tu atak. Czy to prawda? Tego nikt nie wie.

Jednocześnie Leo Junker dostaje list. Sprawa dotyczy nadal nierozwiązanego morderstwa sprzed pięciu lat. którego ofiarą padła Angelica Reyes.

John Grimberg. kiedyś najlepszy przyjaciel Leo. zniknął. Od ponad roku ukrywa się. W cieniu planowanego ataku terrorystycznego Leo próbuje rozwikłać zagadkę sprzed lat. prawda może okazać się niebezpieczna. a na pewno wystawi wszystkich na próbę.

Christoffer Carlsson jest doktorem kryminologii. pracuje na uniwersytecie w Sztokholmie. a w czasie wolnym pisze powieści.

Cienka niebieska linia jest czwartą i ostatnią częścią serii powieści o sztokholmskim policjancie. Leo Junkerze. Za pierwszy tom. Niewidzialny człowiek z Salem. Carlsson w 2013 roku otrzymał nagrodę Szwedzkiej Akademii Kryminałów. Cała seria cieszyła się dużym uznaniem czytelników. nie tylko w Szwecji.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99słynne ucieczki polaków, zakazana historia ludzkości pdf, pierwszy pocałunek nastolatków, queen nieznana historia, stiglitz ekonomia sektora publicznego, ostatnia powieść fiodora dostojewskiego, poczucie sensu życia, 100 lat samotności pdf, skrót wron, ten obcy czas akcji, trudne emocje u dzieci, liczby natury, rykoszer, skazane na potępienie, demony dextera, www protestuj pl, tworzenie i stosowanie prawa, justyna czaja, beata harasimowicz, zemsta i przebaczenie tom 4, homer iliada pdf, piotr kostrzewa, zbiór zadań z elektrotechniki pdf, wiedźmin 3 jak grać…