Francuski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: Aleksander Dumas

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka francuskiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na ku

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

Konstantynopol – Nowy Rzym. Miasto i ludzie w okresie wczesnobizantyjskim

Autor: Mirosław J. Leszka

Nowatorskie spojrzenie na Konstantynopol w okresie wczesnobizantyńskim!

Autorzy w barwny i intrygujący sposób przedstawiają dzieje Konstantynopola – Nowego Rzymu – od IV do początku VII wieku. Wykorzystując własne badania i najnowsze ustalenia archeologów i historyków. rzetelnie prezentują najważniejsze wydarzenia polityczne. zagadnienia społeczne. obyczajowe. ustrojowe. gospodarcze. topograficzne. kulturowe i religijne. związane z miastem i jego mieszkańcami. Opisują m.in. strukturę społeczną Nowego Rzymu. system władzy. życie dworskie. znaczenie Kościoła. działania i charakterystykę fakcji cyrkowych. problemy aprowizacyjne oraz wpływ klimatu na losy miasta. Ukazują także liczne rozry

Wydawnictwo: Filia

Off-off

Autor: Ewa Skunart

Witajcie na ulicy Uroczej. Tutaj całymi dniami kobiety gotują. popalając papierosy. a mężczyźni przesiadują w piwnicach i zajmują się swoimi męskimi sprawami. To świat dzieciństwa dwóch małych dziewczynek. w którym beztroska i radość przeplatają się z mrokiem i lękiem… Teraz ulica Urocza. tak jak przyjaźń z dawnych czasów. jest już tylko wspomnieniem. a dwie dorosłe kobiety. niegdyś nierozłączne. mają spotkać się po latach. Gdy w oczekiwaniu na spotkanie upływają kolejne godziny. a dawna przyjaciółka się nie zjawia. do kobiety samotnie czekającej przy kawiarnianym stoliku powracają wspomnienia. które. przelane na papier. mogą stać się kanwą scenariusza – prawdziwie offowego.

To szalona

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Angielski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydane dwujęzyczne. pięknie ilustrowane

Autor: E. T. A. Hoffmann

DWUJĘZYCZNY DZIADEK DO ORZECHÓW – NAUKA JĘZYKA PEŁNA ZABAWY

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów” z językiem angielskim.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka angielskie

1:

zwiążesz, siła głosu, kierunkowy22, przestrzeń wolności bezpieczeństwa i sprawiedliwości, sprawdzian z genetyki 3 gimnazjum, wielki gatsby pdf, powieści elizy orzeszkowej, słownik bohaterów literackich, dlaczego mężczyźni kłamią pdf, plan kont z komentarzem pdf, adam żądło, szukając alaski książka, marek żmigrodzki, oczami bezdomnego psa, artyści 20 wieku, jak nakarmić dyktatora, star force. tom 6. imperium chomikuj, motywacyjne formy organizacji pracy, przyroda klasa 4 zadania, pilipiuk wampir z kc chomikuj, nóż w wodzie obsada…