ISBN

9788365778710: Wydawnictwo

Format

22.5: https://woblink.com/ebook/k

Cena:


Sorry. memory? Poznaj najlepsze metody zapamiętywania

Autor: Tomasz Siechniewicz

Jeśli szukasz poradnika. który nie ogranicza się do kilku sposobów. ale prezentuje wszystkie skuteczne metody zapamiętywania. to ta książka jest dla ciebie. W poradniku omówione zostały wszystkie skuteczne mechanizmy. na których opiera się proces zapamiętywania. To z nich składają się techniki. Krok po kroku. z przykładami. przedstawione są trzy grupy metod: mechaniczne. elaboracji oraz mnemotechniki. Do tego – podstawowe informacje o pamięci i sposoby na język obcy. Autor jako pierwszy na rynku opisuje wszystkie trzy grupy technik uczenia się. W pierwszej części książki informuje w prosty sposób. co nauka ma do powiedzenia o zapamiętywaniu. Wyjaśnia. co to są imageny i do czego pamięci roboczej potrzebne są notatnik wizualno-przestrzenny oraz pętla fonol

:

Cena:


Narcyz i Złotousty

Autor: Hermann Hesse

Narcyz i Złotousty to niesamowita historia przyjaźni ascetycznego mnicha z bezdomnym rzeźbiarzem. Narcyz reprezentuje świat duchowości. uważa. że równowagę wewnętrzną można osiągnąć tylko w klasztorze. gdzie zapomina się o istnieniu świata na zewnątrz. Przeciwnego zdania jest Złotousty. który powraca do klasztoru po tym. jak uciekł z niego wiele lat wcześniej. a podczas wędrówki po świecie doświadczył wiele smutków i radości. a natchnieniem dla jego twórczości były przygody miłosne.

Przeniesienie akcji książki do średniowiecza umożliwia autorowi przekazanie czytelnikowi pewnej prawdy – losy bohaterów stają się bowiem punktem wyjścia do ukazania odwiecznego konfliktu duchowości ze zmysłowością oraz poszukiwania osobistej drogi do szczęścia każdego człowieka.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


:

:

Cena:bagdadzie, historia szaleństwa, jej wysokość p pdf, księga czarownic pdf, zabiegi pielęgnacyjne twarzy szyi i dekoltu wsip pdf, luigi imię, ebooki download, colin campbell nowoczesne zasady odżywiania, figury geometryczne sprawdzian klasa 7, geografia 2018, sztuka kochania owidiusza, ella zakleta, zwierzaki wierszaki, atlas pdf, monika kassner, kazimierz zgryzek, ludzie bezdomni epoka, harry potter i kamień filozoficzny epub, diablo 3 poradnik, noskawery…