Wyzwanie dla mistrzyni

Autor: Maya Blake

Mistrzyni skoków narciarskich Arabella Daniels otrzymuje od ojca dużą sumę pieniędzy. Nie wie. że podjął ją bezprawnie z konta agencji sportowej Draca Angelisa. Draco podejrzewa Arabellę o współudział w kradzieży i domaga się od niej zadośćuczynienia. Arabella nie może zwrócić pieniędzy. bo zostały już zainwestowane. By uchronić ojca przed więzieniem. musi się zgodzić na inną propozycję Draca…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wbrew przeciwnościom

Autor: Danielle Steel

Kate Madison miała dwadzieścia dziewięć lat. gdy spadła na nią śmierć męża. Została sama z czwórką dzieci. Ciężko pracowała. by je wychować i zapewnić im wykształcenie. Teraz jest właścicielką wziętego nowojorskiego butiku. a dzieci są gotowe rozpocząć własne życie. I każde rzuca na szalę swój los – ku przerażeniu matki.
Isabelle ma zostać wspólnikiem kancelarii adwokackiej. Ale zakochuje się w kliencie. którego broni w sprawie kryminalnej…
Julie. projektantka mody. ulega czarowi mężczyzny. który wydaje się doskonały. Rzuca pracę i wyjeżdża z nim do Los Angeles. nie zważając na sygnały ostrzegawcze…
Justin. początkujący pisarz. bardzo pragnie mieć dziecko. nie bacząc na konsekwencje…
Willie. najmłodszy. zdolny informa

5: https://woblink.com/ebook/siedem-grzechow-glownych-pycha-natalia-hebel-31067u

Cena:


Formy i normy. czyli poprawna polszczyzna w praktyce

Autor: Katarzyna Kłosińska

Nowe. zmienione wydanie. wzbogacone o opis nowych zjawisk językowych. Książka zawiera ćwiczenia z kultury języka polskiego i ich rozwiązania. Omawia najbardziej typowe i najczęstsze błędy językowe popełniane przez Polaków. Jest wykładnią normy językowej – wszystkie zamieszczone w niej rozstrzygnięcia normatywne są zgodne z przyjętymi w Wielkim słowniku poprawnej polszczyzny PWN pod redakcją profesora Andrzeja Markowskiego. Przeznaczona jest dla studentów i wszystkich. którym zależy na poprawnej i ładnej polszczyźnie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 59


Annika Bengtzon (#8). Miejsce w słońcu

Autor: Liza Marklund

Miejce w słońcu to ósma powieść Lizy Marklund z serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon.

Szwedzka rodzina z dziećmi zostaje uśpiona trującym gazem w swoim domu na hiszpańskiej riwierze. Annika Bengtzon z ramienia „Kvällspressen” ma śledzić dochodzenie na miejscu. w Marbelli. Choć zlecenie przyjmuje bardzo niechętnie. to tajemnicze morderstwo całkowicie ją pochłania. Szybko wpada na trop wiodący ją w kręgi celebrytów. sportowców i międzynarodowych finansistów. Wkrótce zostaje wciągnięta w niebezpieczną intrygę. gdzie w grę wchodzi pranie brudnych pieniędzy. handel kokainą i chęć zemsty za czyny z przeszłości…

Miejsce w słońcu jest bezpośrednią kontynuacją Dożywocia.

Liza Marklund ─ popularna szwedzka dziennikarka i pisarka. która serią o reporterce kryminalnej Annice Bengtzon zrewolucjonizowała współczesną szwedzką powieść policyjną. Praca w kipiącej życiem redakcji gazety oraz osobiste perypetie głównej bohaterki tworzą szkielet dla niezwykle wciągających historii kryminalnych.

Książki Marklund przetłumaczono na 30 języków. a ich sprzedaż przekroczyła 13 milionów egzemplarzy. Jej powieści są bestsellerami w krajach skandynawskich. gdzie zdobyły liczne nagrody literackie.

‚Ósma powieść o Annice Bengtzon naprawdę wciąga. (…) Marklund zna się na tym. co robi.’

Politiken (Dania)

‚Najlepiej skonstruowana. najlepiej napisana książka szwedzkiej królowej kryminału’

Børsen (Dania)

‚Liza prowadzi czytelnika zręcznie i pewnie’

Ekstra-Bladet (Dania)

‚Annika Bengtzon stała się niezwykle złożoną i intrgyujacą postacią. (…) Liza Marklund jest niewiarygodnie utalentowaną pisarką. To rozrywka na najwyższym poziomie.’

Gefle Dagblad (Szwecja)

‚W swoich ostatnich powieściach Liza Marklund rozwinęła się jako pisarka; jej proza jest bogatsza w niuanse. miejsca akcji odmalowane bardziej sugestywnie. ale fabuła nadal rozwija się energicznie i wciąga czytelnika. (…) To bez wątpienia przekonująca i fascynująca lektura (…) Wspaniała.’

Smålandsposten (Szwecja)

‚Książka bystra i pełna energii. (…) Trzyma w napięciu aż do samego końca’

Laura (Szwecja)

‚Historia opowiedziana wyraziście i z uderzającą dbałością o szczegóły. Ciekawa mieszanka. która bez wątpienia przyciągnie kolejne rzesze czytelników.’

Katrineholms-Kuriren (Szwecja)

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Widzieć więcej. Podróż przez Ekwador. Kolumbię i Wenezuelę

Autor: Tony Kososki

Dzień dobry. ja autostopem z Rio de Janeiro – to hasło. którym 22-letni Tony Kososki jednał sobie wszystkich. bez wyjątku. spotykanych podczas podróży ludzi. I nieważne. czy znajdował się w Ekwadorze – najbardziej europejskim spośród poznanych przez niego krajów Ameryki Południowej. wciąż zmagającej się z problemem narkotyków Kolumbii. gdzie mimo całego zła żyją najcudowniejsi ludzie świata. czy w pogrążonej w kryzysie Wenezueli.

Tony lubi zaskakiwać i łamać stereotypy. Już w Brazylii podjął decyzję o ograniczeniu swoich wydatków za transport i noclegi do minimum. czyli do zera. Czy udało mu się zrealizować ten cel i jak wpłynęło to na jego podróż? Jak doszło do tego. że spędził noc w wenezuelskim areszcie i dwa tygodnie w raju

18.75: https://woblink.com/ebook/wolam-cie-po-imieniu-maria-bigoszewska-31010u

Cena:infpt, ostatnia piosenka nicholas sparks, otyłość u dzieci i młodzieży, anatomia bochenek tom 1, sodoma książka martel, 21 lekcji na xxi wiek recenzja, kolorowanki dla dorosłych zwierzęta, ogród zuzanny pdf, ksiązki online, agnieszka murawska, kompendium wiedzy o żywności żywieniu i zdrowiu pdf, fantomowe cialo krola, eliot aronson, wielowymiarowa analiza statystyczna, robin cook coma, sławomir żółtek, krolowa poludnia, hermeneutyki…