Księga Boga Żywego

Autor: Bô Yin Râ

Kto pragnie Bô Yin Râ „Księgę Boga żywego“ właściwie zrozumieć. niechaj ją czyta. jak coś zupełnie nowego. — niechaj ją czyta w spokoju. z najwyższą troskliwością i oddaniem. aż treść jej stanie się żywa w sercu i czaszce i dopomoże własnym myślom. aby same nić przędły dalej. — niechaj ją czyta nade wszystko. nie stosując żadnych kryteriów dotychczasowej wiedzy o mistyce. okultyzmie. magii. telepatii i podobnych dziedzinach: ukryłyby mu one tylko właściwy sens i uczyniły z „Księgi Boga żywego“ księgę o siedmiu pieczęciach.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Dziewczęta myślą o wszystkim

Autor: Catherine Timmesh

W kuchniach i salonach. w garażach. laboratoriach i piwnicach. nawet w przerobionych kurnikach kobiety i dziewczęta dokonywały wynalazków. Wymyślały świece. tkaniny. mydło. hełmy. nosidełka dla dzieci. preparaty chemiczne. sterowane głosem wózki inwalidzkie i leki zwalczające raka – dokonywały genialnych innowacji. które sprawiały. że życie stało się łatwiejsze i lepsze. Ich pomysły należą do najbardziej trwałych (wycieraczki do szyb samochodowych) i najbardziej ulubionych (ciasteczka z kawałkami czekolady). Co inspirowało te kobiety i jak przekształcały swoje pomysły w wynalazki?

Książka Dziewczęta myślą o wszystkim. począwszy od Sybilli Masters. pierwszej Amerykanki. której wynalazek został udokumentowany (choć patent musiał być wystawiony na nazwisko męża). po dwunastoletnią Becky Schroeder. która w 1974 roku została najmłodszą posiadaczką patentu. opowiada o trudnościach. jakie musiały pokonać te niezwykłe kobiety. i o ich niesamowitych zwycięstwach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


ISBN

9788301203597: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/inzynierowie-niepodleglej-andrzej-goworski-marta-panas-goworska-139426u

Cena: Marta Panas-Goworska


PUDEŁKO Z GUZIKAMI GWENDY

Autor: Stephen King

Istnieją trzy drogi prowadzące do Castle View z miasteczka Castle Rock: Trasa 117. Pleasant Road i Schody samobójców. Każdego dnia latem 1974 roku dwunastoletnia Gwendy Peterson wybierała schody podtrzymywane na mocnych. żelaznych śrubach nad klifem. Na szczycie schodów Gwendy łapała oddech. słyszała krzyki bawiących się dzieci. Z oddali słychać uderzenie kija bejsbolowego. to ćwiczący członkowie Ligi seniorów przed charytatywnym meczem z okazji Święta Pracy.

 

Pewnego dnia ktoś obcy zawołał do Gwendy: „Hej dziewczynko! Podejdź tu. pogadamy sobie”. Na ławce siedział mężczyzna w czarnych dżinsach. czarnym płaszczu i białej koszuli rozpiętej pod szyją. Na głowie miał mały czarny kapelusz. Nadejdzie czas. gdy ten kapelusz zacznie pojawiać się w koszmarach Gwendy…

:

Cena:


Nieuprzejmość

Autor: Kochmańska Katarzyna

To książka o przemocy naszej powszedniej. choć nikt nikogo nie molestuje. nie gwałci i nie bije. Tu przemoc ujawnia się w bardziej subtelnych mechanizmach. które wszyscy tak dobrze znamy – szantażach emocjonalnych. grach uczuciowych. trudnych relacjach rodzinnych.

To powieść z kluczem o warszawce wyższej klasy średniej. gdzie wyjście na wernisaż może nieść za sobą więcej niebezpieczeństw niż walka w okopach.

Jest to też książka o samotności i tajemnicy. skrywanej przez główną bohaterkę. która choć wydaje się opowiadać o sobie z ekshibicjonistyczną szczerością. to z lęku przed byciem „nieuprzejmą” pewne sprawy zostawia tylko dla siebie.

Napisana z subtelnym poczuciem humoru i wnikliwą znajomością ludzkiej psychiki Nieuprzejmość po mistrzowsku ukazuje meandry życia pokole

34.3: https://woblink.com/ebook/cukrzyce-mozna-wyleczyc-naturalne-metody-zapobiegania-i-odwracania-skutkow-cukrzycy-typu-2-jason-fung-140571u

Cena:


ISBN

9788395137396: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:cześć księżniczko, książka 365 dni pdf za darmo, wannsee konferencja, zofia nałkowska medaliony, nadwaga definicja, gry gay, dom rozkoszy, sęk psychologia kliniczna pdf, testament mróz mobi chomikuj, przychód pasywny, serce gangstera pdf doci, ostatni mochikanin, prawdy o kobietach, krechowiecki anatomia pdf, głębia tom 3 chomikuj, wiedżmin saga, muzykofilia, angielski gimnazjum pdf, 59 sekund. pomyśl chwilę zmień wiele, miasto mafii kinga litkowiec pdf…