https://woblink.com/product-publication/download/14611/epub

1:

:

Cena:


Carrie Pilby. Nieznośnie genialna

Autor: Caren Lissner

Carrie Pilby. dziewczyna geniusz. w wieku dziewiętnastu lat ukończyła studia na Harvardzie. Carrie woli siedzieć w domu. niż spędzać czas w towarzystwie rozrywkowych rówieśniczek i  płytkich facetów. którym chodzi tylko o seks. Choć w Nowym Jorku mieszkają miliony ludzi. ona nie potrafi się do nikogo dopasować. Jest odludkiem i dziwadłem. i dobrze! Mimo to zgadza się zrealizować pięciopunktowy plan działań opracowany przez terapeutę: 1.   ZROBIĆ 10 rzeczy sprawiających radość. 2.   Zostać członkiem jakiejś organizacji lub klubu (aby SPOTYKAĆ SIĘ z ludźmi). 3.   Iść na randkę (z naprawdę INTERESUJĄCYM chłopakiem). 4.   Wyznać komuś (z WYJĄTKIEM własnego terapeuty). ile dla niej znaczy. 5.   Bawić się w sylwestra (w GRONIE ZNAJOMYCH).               Świat niespodziewanie okazuje się bardziej przystępny. a ludzie sympatyczni. Można się z nimi zaprzyjaźnić i nawet zakochać.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99refleksologia ucha, książki za darmo do pobrania, podręcznik do anatomii, paweł skowron, dziewczęta z nowolipek książka, sprawdzian z matematyki klasa 3, przywództwo pdf, niemiecki dla dzieci ćwiczenia do wydruku, a co jeśli, ciało audrey carlan, folwark zwierzecy pdf, archipelag gułag ebook, dziecko z mgły, might and magic x poradnik, chorwacka przystań, pożegnanie jesieni pdf, earth 2160, układ krążenia pdf, piesek marta, polskie kryminaly, parapodatki…