Kryształowi. Tom 1. Świeża krew

Autor: Joanna Opiat-Bojarska

Cała brudna prawda o polskiej policji i jej związkach z gangsterami.

Marek. były funkcjonariusz BSWP

Nadużywają władzy. siłą wymuszają zeznania. ochraniają narkotykowe transporty. kiedy tylko mogą – świecą służbową legitymacją.

Skorumpowani policjanci uwikłani są w niebezpieczne relacje z gangami. By ich wyeliminować i oczyścić własne szeregi. powołano elitarne Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Funkcjonariusze Biura nazywani są ‚kryształowymi’. choć bezustanny emocjonalny rollercoaster sprawia. że i oni sięgają po dragi. są uzależnieni od adrenaliny i mają skłonność do autodestrukcji.

Walkę ze sprzedajnymi glinami rozpoczyna też antyterrorysta. Paweł Dobrogowski. pseudonim Driver. Outsider z konieczności. rozwodnik z wyboru. policja

31.9: https://woblink.com/ebook/kintsugi-jak-czerpac-sile-z-zyciowych-trudnosci-navarro-tomas-137845u

Cena:


Królewskie źródło 3. Królewski zdrajca

Autor: Jeff Wheeler

Owen Kiskaddon – lord Ceredigionu i diuk Marchii Zachodniej – z lękliwego chłopca stał się wysokim rangą oficerem na dworze króla-regenta. SevernaArgentine’a. Nadal służy nieobliczalnemu. opętanemu żądzą władzy tyranowi. w duchu marzy jednak o pozbawieniu go tronu. Gdy nadarza się okazja. Owen bierze sprawy w swoje ręce. a u jego boku staje nieoczekiwanie piękna sojuszniczka… Czy wspólnie uda im się pokonać SevernaArgentine’a i przywrócić pokój w Królewskim Źródle? A może chaos zwycięży miłość i ziemia spłynie krwią niewinnych ofiar?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32


Dzieci gwiazd i Lustra Lodu

Autor: Katarzyna Izbicka

Wierzysz w Elfy. Syreny i Jednorożce? To świetnie. bo za chwilę się z nimi spotkasz.

Lindsay to zwyczajna nastolatka. której pasją jest taniec. a sposobem na chandrę – pyszna kawa w ulubionej kawiarni. Dziewczyna wiedzie normalne. spokojne życie do czasu. gdy splot wielu pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń wstrząsa jej bezpiecznym światem. Jej ukochany kuzyn. Eric. nagle znika bez śladu. i to w dniu swoich urodzin. a niedługo później w szkole pojawia się nowy chłopak. który wywraca życie Lin do góry nogami. W dodatku okazuje się. że Wielka Wojna była czymś zupełnie innym. niż twierdzą wszyscy dookoła. i uczestniczyli w niej nie tylko ludzie…

Jak te wszystkie rewelacje wpłyną na życie Lindsay? Czy będzie umiała odnaleźć się w nowej rzeczywistośc

:

Cena:wypożyczalnia ebooków online, swiat jako wola i przedstawienie schopenhauera, żelazny kruk, siódmy papirus, ostry dyzur chirurgiczny warszawa, cesarzowa teofano, słownik rosyjsko polski online za darmo, drzwi do percepcji, epublio, mroczny łowca kolejność, path of exile klasy postaci, apokalipsa czytana dzisiaj, heroes 5 kampania 3, zola germinal, inny świat pdf, narkiewicz anatomia pdf…