Zakochane Zakopane

Autor: Magdalena Witkiewicz

Roi się w nim od amatorów rozrywek i używek. można także zauważyć wytrwałych bywalców tatrzańskich szlaków. Spragnieni odmiany mieszkańcy wielkich aglomeracji. amatorzy białego szaleństwa. regularni turyści. a także debiutanci na zakopiańskich deptakach – w Zakopanem spotkacie całą plejadę barwnych postaci.

Co stanie się. gdy drogi ich wszystkich przetną się na gwarnych Krupówkach. a serca zabiją jeszcze mocniej na hasło: Zakochane Zakopane?! A wszystko przez jedną akcję promocyjną. w której wygraną był tygodniowy pobyt w Willi pod jodłami dla zakochanych…

Co z tego wyniknie? Czy miłość można wygrać w konkursie?

Zakochane Zakopane – tam zdarzyć może się wszystko!

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Klub Pickwicka. Wydanie dwujęzyczne

Autor: Charles Dickens

Klub Pickwicka to pierwsza powieść słynnego Charlesa Dickensa. Początkowo wydawana w odcinkach. kilkakrotnie przerabiana przez autora. nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i zaliczana jest do klasyki literatury. Historia o grupie starszych dżentelmenów. ich licznych podróżach i zabawnych przygodach. to napisana z humorem. błyskotliwa powieść obyczajowa. romans i satyra w jednym. Dickens po mistrzowsku lawiruje pomiędzy komedią a tragedią. pod pretekstem opisu zabawnych zdarzeń skrywając krytykę XIX-wiecznej Anglii. społeczeństwa i władzy.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innyc

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 89.9


ISBN

9788365614223: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tablica-z-macondo-stanislaw-baranczak-139890u

Cena:


Oddać życie. Dominikanin. biskup i męczennik o darze Eucharystii

Autor: Pierre Claverie

Zebrane w książce medytacje nad Eucharystią autorstwa Pierre’a Claverie odsłaniają nam sylwetkę biskupa zakonnika. który głęboko ukochał swoje powołanie i swoją wspólnotę – Kościół w Algierii. To człowiek. który oddał życie nie przez przypadek. lecz dlatego. że był głęboko przekonany. iż „wartość życia zależy od zdolności jego ofiarowania”. Miłość Chrystusa. otwartość na dialog. zdolność rozumienia epoki i ludzi sprawiły. że biskup Pierre Claverie stał się z jednej strony ważnym głosem w dialogu międzyreligijnym. z drugiej zaś – świadkiem Chrystusa wiernym do końca. Późniejszy męczennik. duchową siłę czerpał z Eucharystii. która była dla niego fundamentem życia religijnego.

Wydawnictwo: W Dro

Cena: 33.99dynastia miziołków fragmenty, andrzej osiecki, oppman artur, slownik frazeologizmow, a ja żem jej powiedziała mobi chomikuj, szczesliwy mozg, rażenia, samotne ojcostwo, ksiazki online, pamięć nieulotna audiobook, joanna jędryka dzieci, zadania z logiki matematycznej, pr polityczny, skończ…