Droższa niż diamenty

Autor: Chantelle Shaw

Cruz Delgado. pracownik kopalni diamentów w Brazylii. i Sabrina Brancroft. angielska arystokratka. pokochali się od pierwszego wejrzenia. Jednak ich romans szybko się skończył. Gdy po dziesięciu latach Cruz przyjeżdża do Anglii. sytuacja jest dokładnie odwrotna – on jest milionerem. właścicielem kopalni. a Sabrina z trudem wiąże koniec z końcem. Cruz pada na pomysł. jak odegrać się na Sabrinie za to. że kiedyś go odrzuciła…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Słowiańskie rzeki w Europie. Przyczynek do starożytności słowiańskich

Autor: Teofil Tomicki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. 1. Praca niniejsza jest owocem nowej metody. którą lingwistyczno-semazjologiczną pozwolę sobie nazwać. zastosowaną po raz pierwszy przy badaniu starożytności słowiańskich. Zawiera ona poniższą treść: Pojęcie toponimiki i jej podział. Wielkie jej znaczenie dla etnografii. historii politycznej i lingwistyki. Literaturę toponomastyczną. 2. Znaczenie toponomastyki dla badań nad starożytnościami słowiańskimi. Pojęcie starożytności. Starożytności słowiańskie i ich zagadnienia. Dotychczasowe wyniki badań nad starożytnościami słowiańskimi. 3. Metoda badania imion topograficznych

15: https://woblink.com/ebook/dzieje-kosciola-ruskiego-w-polsce-julian-bartoszewicz-32309u

Cena:


ISBN

9788380837126: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/w-szponach-szalenstwa-agnieszka-lingas-loniewska-32544u

Cena:


ISBN

9788378598657: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/wizaz-smierci-ewa-dudziec-32232u

Cena:książka steve jobs, kłamstwo w związku psychologia, zemsta gangstera pdf, alfreda kamińska, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, ksiazki na kindle, audiobook chłopi, interpretacja ekg kurs podstawowy, kristin hannah nocna droga, teresa michałowska średniowiecze, czasopiśmiennictwo, kamil kijek, kolejne 365 dni pdf za darmo, owady bezskrzydłe, upadki bunga, pluch…