https://woblink.com/product-publication/download/28380/pdf

1:

:

Cena:


Trylogia napoleońska. Huragan. Rok 1809. Szwoleżerowie gwardii

Autor: Wacław Gąsiorowski

Na „Trylogię napoleońską” Wacława Gąsiorowskiego składają się powieści: „Huragan”. „Rok 1809” oraz „Szwoleżerowie gwardii”. Akcja pierwszej powieści obejmuje okres od wypowiedzenia przez Napoleona wojny Prusom do utworzenia Księstwa Warszawskiego. Rok 1809 to rok wojny polsko-austriackiej w obronie Księstwa Warszawskiego. Akcja trzeciej powieści toczy się w czasie kampanii moskiewskiej Napoleona w 1812 roku. Na tle burzliwych wydarzeń tej wojennej epoki autor w mistrzowski sposób rysuje także wątki miłosne. Z zapartym tchem śledzimy losy głównych bohaterów powieści: Floriana Gotartowskiego i Zosi Dziewanowskiej. Tadeusza Bielskiego i Janki Głuskiej oraz Macieja i Joanny Żubrów.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 37


https://woblink.com/product-publication/download/28496/epub

1:

:

Cena:


Św.Teresa z Lisieux

Autor: Mary Windeatt-Fabyan

– Tatusiu. jak ma na imię ten dzidziuś? – zapytała jedna z córek państwa Martin. „Dzidziuś” to była Tereska. Ojciec nazywał ją swoją „królewną”. Otoczona miłością mamy. taty i czterech starszych sióstr. mogła wyrosnąć na bardzo rozpieszczoną dziewczynkę. Nie da się ukryć. że czasami złościła się i bywała niegrzeczna. Jednak Teresa wpadła na pewien pomysł: postanowiła. że zostanie świętą. Aby osiągnąć swój cel. będzie nieustannie kochać Boga i na wszystko. o co ją poprosi. zawsze odpowiadać „tak”. Czy to naprawdę spowoduje. że stanie się świętą? Czy ten sposób nie wydaje się zbyt łatwy? Czy nie zapomni o swoim postanowieniu. kiedy już dorośnie? Przed Tobą książka. która przedstawia jej dzieje. Opowiada o tym. jak w życiu Teresy w mi

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Podróżowanie z Beniaminem

Autor: Martin Vopěnka

Jedna z najpiękniejszych czeskich powieści. Opowiada o poszukiwaniu sensu życia. o ucieczce od pełnej sztampy współczesnej codzienności. Kolejna świetna pozycja w serii „Stehlík”. autorskim cyklu ulubionej literatury czeskiej Mariusza Szczygła.

David. dobrze sytuowany mężczyzna. po tragicznej śmierci żony zostaje sam z ośmioletnim synem. Nagle jest wolny. czuje. że nic go już nie trzyma w Pradze i wreszcie ma okazję zbliżyć się do własnego dziecka. o którym nic nie wie. Dlatego wpada na pomysł. że wyruszą razem „zagubić się w Nieznane”. Dla chłopca to wspaniała przygoda. dla ojca próba odnalezienia sensu życia. Jadą przed siebie. coraz dalej i dalej. ale wakacje się kończą. a chłopiec nie stawia się na rozpoczęcie roku szkolnego. Ojciec przestaje interesować

23.2: https://woblink.com/ebook/moienzi-nzadi-u-wrot-konga-tadeusz-debicki-28848u

Cena:


ISBN

9788374409582: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/dotacje-oswiatowe-po-zmianach-agata-piszko-28787u

Cena:sprawdzian szóstoklasisty matematyka zadania pdf, rekreacje mikołajka pdf, sensacje xx-wieku w radiu zet, z zimną krwią capote, literatura koreańska, szydełkowanie dla początkujących książka, kardioseksuologia, dan brown początek mobi, maria molicka bajki terapeutyczne pdf, varian mikroekonomia pdf, fidelus, powrócę jako piorun, podstawy pielęgniarstwa ślusarska tom 1 pdf, szanowny panie gistapo…