Zarządzanie przedsiębiorstwami społecznie odpowiedzialnymi a globalne procesy integracyjne

Autor: Stanisław Brzeziński

Książka jest przeznaczona dla osób zajmujących się zagadnieniami zarządzania przedsiębiorstwami w kontekście zrównoważonego rozwoju. jak też wpływu globalnych trendów makroekonomicznych na funkcjonowanie podmiotów rynkowych.

Wydawnictwo: PWE

Cena: 45


Baśń o Aladynie i o lampie cudownej

Autor: Bolesław Leśmian

Któż z nas nie zna baśni o Aladynie i jego magicznej lampie. która potarta wierzchem koszuli w niezwykły sposób uwalnia drzemiącego w niej od tysięcy lat potężnego dżina? Ta jedna z bardziej znanych opowieści pochodzących z „Księgi tysiąca i jednej nocy” tym razem w doskonałej literackiej adaptacji Bolesława Leśmiana. Do średniowiecznego Bagdadu przybywa zły czarownik. Chce odnaleźć młodzieńca o imieniu Aladyn. Wie. że przeznaczeniem chłopca jest przynieść magiczną lampę z zaczarowanego królestwa. Czarownik podaje się za brata ojca Aladyna i zdobywa jego zaufanie. Obiecuje młodzieńcowi spełnienie wszystkich jego marzeń. Stawia przy tym jeden warunek: Aladyn musi zdobyć lampę o cudownej mocy. Przypadek sprawia. że chłopiec uwalnia mieszkającego wewnątrz dżina…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


ISBN

9788380884618: Wydawnictwo

Format

22.45: https://woblink.com/ebook/japonizm-w-sztuce-modernizmu-aneta-pawlowska-julia-niewiarowska-kulesza-28606u

Cena: Julia Niewiarowska-Kulesza


ISBN

9788365482518: Wydawnictwo

Format

29.52: https://woblink.com/ebook/przebudzenie-jacek-grzegorz-jakubowski-28487u

Cena:


ISBN

9788364476839: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/dysydenci-aleksander-podrabinek-jerzy-szokalski-28578u

Cena:krzyżówka tajemniczy ogród, nie jest za późno, prawo administracyjne wierzbowski pdf, literatura sensacyjna, ewa szostak, niemiecki w pracy pdf, stx electrino 500 test, tajemnice macierewicza, mp3 dla dzieci pobierz za darmo, ciechaniewicz pielęgniarstwo pdf, marian kisiel, muzułmanie we francji, ibuk sggw, geografia regionalna polski, mały bies…