Gabriel Lambert

Autor: Alexandre Dumas

C’est un exellent petit roman. qui n‘est pas moins intéressant. que ses grands frères. Un recit intrigant des nombreuses histoires. Un personnage principal. Gabriel Lambert. par moyens malhonnêtes a tenté de s’élever au-dessus de sa condition. Qui est Gabriel Lambert? A-t-il réellement fait partie de la bonne société parisienne? Comment est-il passé de la Chaussée-d’Antin au bagne? On se laisse emporter par un conduit psychologique très instable de ce personnage. on le voit d’abord intrépide au bagne. ensuite un enfant fragile dans sa contrée. un espiègle jeune apprenti. un impertinent faussaire. un brave imposteur et enfin un froussard face à la justice. à la mort. un déséquilibré choisissant de noyer sa honte dans le suicide!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena:


ISBN

9788377738139: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/niki-i-tesla-pojedynek-tajnych-agentow-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-michal-zacharzewski-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-science-bob-pflugfelder-steve-hockensmith-anita-rejch-scott-garrett-32655u

Cena: Steve Hockensmith


Na kogo wypadnie. na tego śmierć

Autor: Liselotte Roll

Nad jeziorem Valsjön policja odnajduje zwłoki młodego mężczyzny. W pobliskim lesie natrafia zaś na błąkającego się Andersa Levandera. który znajduje się w szoku. Gdy Linn Kalo. terapeutka i żona inspektora Magnusa Kalo. próbuje z nim rozmawiać. mężczyzna staje się agresywny. Kilka dni później zostaje zamordowany. Magnus Kalo odkrywa. że członkowie rodziny Levander od miesięcy po kolei znikają bez śladu.

Na kogo wypadnie. na tego śmierć to druga książka z serii o Magnusie i Linn Kalo.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99cukierku ty łobuzie pdf, masz to we krwi, marketing polityczny pdf, nocny patrol książka, czarny mag pierwszy rok pdf, rachunek różniczkowy i całkowy, w jego oczach, bolesław andrzejewski, strategia ekspansji, ulub violetta, stephen king bastion pdf, wirtualna organizacja, socjologia wsi, języku ognia, piotr załęski, wielki słownik polsko angielski…