ISBN

9788380882720: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/ryszard-kilvington-robert-podkonski-28443u

Cena:


:

:

Cena:


Na wschód od Arbatu

Autor: Hanna Krall

Reporterski obraz ZSRR z przełomu lat 60 i 70. Hit wydawniczy. czytelnicy wyrywali go sobie z rąk. by wytropić ukryte między wierszami znaczenia i odpocząć od mdłej propagandowej informacji.

Hanna Krall. jako korepsondentka „Polityki”. napisała na przełomie lat 60. i 70. serię reportaży ze Związku Radzieckiego. W czasach peerelowskiej cenzury. reportaże te zostały uznane przez recenzentów za wydarzenie. Od kolegów z tygodnika reporterka usłyszała: „Na zebraniach redakcyjnych pani teksty. koleżanko. są wysoko oceniane”. Te reportaże są przeciwieństwem ówczesnych propagandowych tekstów o ZSRR. Książka była hitem. czytelnicy wyrywali ją sobie książkę z rąk: między wierszami tropili ukryte przez Krall znaczenia.

Reporterski obraz ZSRR z przełomu lat 60 i 70. Hit wyda

:

Cena:tadeusz bartoś mnich, brain maker, nowo mowa, audiobooki nowości, geneza nienawiści online, kern ludwik, minecraft schematy, szatan z siódmej klasy sprawdzian pdf, biografia fryderyka chopina, zarabianie z domu, manipulacja polityczna, legenda o złotej kaczce pdf, rysunek do lektury chłopcy z placu broni, kolorowanki 2 wojna światowa, zwierze na ch, fizyka liceum pdf, wielka gramatyka języka niemieckiego pdf, singles 2 triple trouble, reymont ziemia obiecana, libra nowy sącz…