ISBN

9788381191340: Wydawnictwo

Format

6.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-wypraw-krzyzowych-antoni-lange-31799u

Cena:


Seksowna sąsiadka

Autor: Karen Booth

Marcus. atrakcyjny dyrektor brytyjskiej wytwórni dżinu. szuka żony. kobiety zrównoważonej i przewidywalnej. która by pokochała jego. a także jego córeczkę. Nowojorskie mieszkanie Marcusa znajduje się naprzeciwko mieszkania celebrytki telewizyjnej. Ashley jest piękna. seksowna i szalona. Ich pełna namiętności noc to potwierdza. Byliby razem cudowną parą. ale czy Ashley pokocha także Lilę?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Miesięcznik ZNAK nr 749: Geny. Projektowanie czy loteria?

Autor: autor zbiorowy

‚Zapisane w genach Naukowcy potrafią dziś już nie tylko „czytać”. ale i coraz lepiej „pisać” kod genetyczny. Nowa metoda edycji ludzkiego genomu (CRISPR) pewnie już wkrótce przyniesie Nagrodę Nobla jej twórczyniom. Emmanuelle Charpentier i Jennifer Doudnie. Tempa nabiera więc także – prowadzona od lat – filozoficzna debata o selekcji i ulepszaniu ludzkich zarodków. Pozwala nam ona pomyśleć o tym. co jesteśmy w stanie zrobić dla „dobrego startu” naszych dzieci oraz w jakim społeczeństwie chcemy żyć. O co spierają się transhumaniści i biokonserwatyści? Co zmieniły nowe badania nad redagowaniem genomu? Dlaczego lepiej zaufać naturalnej loterii genów niż biotechnologicznemu projektowi? Czy świat bez wad genetycznych byłby lepszy?’

Wydawnictwo: Znak

Cena:


1

:

:

Cena:


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:audiobook torrenty pl, audiobook cena, 1181 ebooków mobi, pokusa gangstera, wśród małp, uroczysko magdalena kordel, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie audiobook, mury hebronu pdf, fallen angel gra, bessel van der kolk, 4 godzinny tydzień pracy pdf docer, gorki maksym, fiszka krzyżówka, książka o rzucaniu palenia, zagadnienia rodzajów literackich, kingdom come deliverance tajniki zawodu, czas postprawdy, nie spij, lekcje madame chic pdf, luca vitiello cora reilly pdf pl…