Szatan i Judasz: The Player. Tom 3

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: The Player. Tom 3

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Krótkie scenariusze o życiu

Autor: Elżbieta Walczak

„Kształtują nas rzeczy. o których nikt nie wie” – Stephen King.

Każde życie. podobnie jak utwór literacki. ma swoistą dla siebie fabułę. Zdarzenia. losy. tworzą epizody. które składają się na całość scenariusza naszego życia.

„Krótkie scenariusze o życiu” to szósty tomik poetycki wydany przez Elżbietę Walczak.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 19.99


Szatan i Judasz: Dolina Śmierci. Tom 7

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Dolina Śmierci. Tom 7

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Mayflower

Autor: Nathaniel Philbrick

‚Żywy i niezwykle świeży … Philbrick przekształcił Pielgrzymów na wieki’ – The New York Times Book Review

Finalista Nagrody Pulitzera

W roku 1620 purytańscy osadnicy na statku Mayflower pożeglowali ku Nowemu Światu. uciekając przed religijnymi prześladowaniami w rodzimej Anglii. Wylądowali pod Plymouth Rock w Massachusetts. Pomimo głodu i wyczerpania los im sprzyjał – zaprzyjaźnieni Indianie nauczyli ich wysiewu zbóż i pomogli uczcić pierwsze Święto Dziękczynienia. Z tego obiecującego zalążka rozwinęły się Stany Zjednoczone. 

Taki mityczny przekaz jest utrwalony w powszechnym odbiorze.

 W rzeczywistości Indianie i angielscy koloniści nie żyli w tak idyllicznym stanie wzajemnej pomocy. Pierwsze półwiecze kontaktów wypełniały rywalizacja i kompromisy. W kolejnym poko

27.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-i-klamstwa-sylwia-trojanowska-129724u

Cena:


Miłosny sztorm

Autor: Tomasz Biedrzycki

Młodzieńcze marzenia Sebastiana zostały zdruzgotane przez okrutny kaprys losu. Tylko dzięki pomocy oddanej pary przyjaciół staje na nogi. próbując odzyskać własne życie. Czy będzie gotowy na uczuciową burzę. jaką wprowadzi w jego świat piękna nieznajoma? Czy pochłoną go fale namiętności. czy przeszłość stanie na drodze do szczęścia? Jaką tajemnicę skrywa Ona?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 11koniec człowieczeństwa, zarządzanie teoria i praktyka pdf, śpiewnik pielgrzymkowy pdf, ames oczami jezusa, matura ustna angielski przydatne zwroty pdf, piesn legionow polskich we wloszech, wstrząsnął, bad boy go to hell pdf, rycerz siedmiu królestw audiobook, remigiusz mróz umorzenie pdf, uwikłani online, susza sekielski, zakonnice odchodza po cichu, olga wiechnik, wrzuć na luz, psychologia osobowości książki…