Koszmarne istoty. które spotykasz każdego dnia

Autor: Marco Kubiś

Koszmarne istoty. Myślałeś. że mieszkają tylko w książkach fantasy i horrorach? Nie mogłeś się bardziej mylić – mieszkają wśród nas. czasem w stercie ubrań zostawionych na krześle. które wykorzystujesz tylko do tego celu. innym razem w nocnej latarni. która mruga. gdy koło niej przechodzisz.

Poznaj Zakapturzone Istoty. Niezręczną Ciszę. Ludzi z Kryształu. stada Pożeraczy Snów i wiele innych okropności. A może szukasz Sensu Życia? Też go tutaj znajdziesz! Ale spokojnie. to nie jest książka o tym. jak żyć. Raczej o tym. przed czym uciekać. a przed czym nie. Myślę. że ta wiedza przyda się o wiele bardziej.

PAMIĘTAJ. NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ. CHYBA.

Marco Kubiś – bardzo popularny youtuber. zaklinacz internetu i jego potworów. Od l

39.9: https://woblink.com/ebook/dieta-szczescia-tom-kerridge-32003u

Cena:


ISBN

9788380736122: Wydawnictwo

Format

17.99: https://woblink.com/ebook/odyseusze-zemsta-krolowej-piratow-tom-3-agnieszka-stelmaszyk-32056u

Cena:


Zjawiska mistyczne i ich tłumaczenia

Autor: Józef Teodorowicz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Zjawiska mistyczne obejmują m.in.: zjawisko niejedzenia (inedii). bilokacji. stygmatyzacji. wizji plastycznych pojawiających się jakby to były zjawiska realne. Rozumienia i mówienia w językach obcych. których dana osoba nigdy się nie uczyła. ani nawet pośrednio nie miała z nimi kontaktu. poznawanie stanów duszy obcych osób i przepowiadanie wydarzeń. jakkolwiek one nie tkwią w przyczynach naturalnych. ale zależą od wolnego wyboru człowieka itp. Autor w sposób drobiazgowy zajmuje się się analizą zjawisk mistycznych jakich doznawała. bądź jakie występowały w jej obecności. u niemieckiej mistyczki Teresy Neumann. Książka jest

:

Cena:


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5devil may cry 3: dante’s awakening, agnieszka słomka, ochrona danych osobowych pdf, miszewski, teoretyczne minimum, krwawa hrabina online, kamil czaja, czerwona księżniczka, miecugow inny punkt widzenia książka, ekonomia międzynarodowa, baszka, biocybernetyka i inżynieria biomedyczna, romans erotyk ksiazka, bez znieczulenia jak powstaje człowiek pdf, wielki mistrz trudi canavan, jak mówić do nastolatków żeby nas słuchały, jak słuchać żeby z nami rozmawiały, to czego o mnie nie wiesz samantha young pdf, gruchawka, oskar i panią róża pdf, król bez korony…