Girl Online solo

Autor: Zoe Sugg

Życie Penny wróciło do normy. Na początku nowego roku szkolnego jest gotowa stawić światu czoła w pojedynkę. Noah skrócił swoje światowe tournée. zapadł się pod ziemię i nikt nie ma pojęcia. co się z nim dzieje. Megan zaprasza Penny do swojej akademii artystycznej. więc nadarza się okazja do zawarcia nowych przyjaźni.

Dobrym sposobem na tęsknotę jest pomaganie wszystkim wokół. Elliot potrzebuje swojej najlepszej przyjaciółki bardziej niż kiedykolwiek. a nowo poznana Posey zmaga się z tremą i szuka pomocnej dłoni. Callum. czarujący Szkot z akademii Megan. próbuje rozproszyć smutki Penny. Ale czy uda się jej zapomnieć o Noah. skoro wciąż prześladują ją wspomnienia?

***

Zoe Sugg to angielska vlogerka. youtuberka i pisarka. Fanom znana jest pod pseudonimem Zoella. Jej debiutancka powi

29.99: https://woblink.com/ebook/ksiega-luster-e-o-chirovici-28189u

Cena:


Zaręczyny na wieży Eiffla

Autor: Kate Hewitt

Margarita Ferrars od dwóch lat spotyka się z Leo Marakaiosem. To miał być tylko romans – nie chce się z nim wiązać ani go pokochać; w dzieciństwie straciła wszystkie bliskie osoby i boi się ponownej straty. Gdy pewnego dnia w Paryżu Leo nieoczekiwanie przychodzi do niej z pierścionkiem i oświadcza się. Margarita odmawia. To oznacza koniec romansu i rozstanie. Nie będzie to jednak takie proste. jak sądziła…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99izabela margańska, eugeniusz oniegin puszkin, oto pavel, hans hoppe, fizjologia sportu pdf, świat jako wola i przedstawienie pdf, perfekcyjna pani domu pdf, dobry chlopak, instalacje kanalizacyjne, boże igrzysko, dagome iudex (powieść), anna małgorzata tarczyńska, fermenty, uwięzione pdf, ryzyko elle kennedy pdf…