Smutny król Tanałat

Autor: Sara Tukan

Każda bajka w zbiorze jest inna i dotyczy odmiennej sytuacji życiowej. Bajki można czytać w domu. na zajęciach szkolnych i przedszkolnych. Można też na ich podstawie organizować ciekawe zabawy.Książka przeznaczona jest  dla dzieci w wieku 5-7 lat.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Samo Sedno – Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?

Autor: Natalia Minge

Czy wiesz. że nowo narodzone dziecko ma większą potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek wykorzystał. a nawet trzylatek może już czytać. liczyć lub mówić w dwóch językach? Do szóstego roku życia mózg kształtuje się aż w 80% – właśnie wtedy następuje rozwój możliwości intelektualnych. jakimi człowiek będzie dysponował przez resztę życia. W procesie wspierania rozwoju małego człowieka rodzice mogą odegrać naprawdę ogromną rolę. dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku najlepszy start. koniecznie sięgnij po ten poradnik.

Z książki dowiesz się m.in.. jak kreatywnie wspomagać rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia. jak w pełni wykorzystać jego

19.9: https://woblink.com/ebook/zaswiaty-za-kulisami-piotr-arkadiusz-kociszewski-8925u

Cena:


Jedziemy na wakacje z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99


W cieniu zakwitających dziewcząt

Autor: Marcel Proust

Druga część cyklu Prousta pod wspólnym tytułem ‚W poszukiwaniu straconego czasu’. Wyczuwając lekceważenie Gilberty Marcel postanawia przerwać znajomość z nią. wciąż jednak pozostając przyjacielem jej rodziców (Swanna i Odety). Wyjeżdża na wakacje do Balbec. gdzie poznaje ‚małą bandę’ – grupkę pięknych dziewcząt. do której należy Albertyna Simmonet – jego późniejsza miłość. Zaprzyjaźnia się z krewnym arystokratycznego rodu Guermantesów – Robertem de Saint-Loup. zawiera też znajomość z baronem de Charlus i malarzem Elstirem. (Wikipedia)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Krople mądrości dla zabieganych

Autor: L. M. Book

„Krople mądrości‟ to kolekcja inspirujących myśli i sentencji. które mogą pomóc Ci spojrzeć na świat. życie i wyzwania codzienności w nowy. świeży sposób. Mogą zmotywować Cię do działania. mogą sprawić. że na nowo przemyślisz priorytety. mogą zmienić Twoje myślenie.   Autorami prezentowanych w książce sentencji są myśliciele. reformatorzy. wynalazcy oraz wybitni przywódcy. którzy inspirowali innych i wywarli wpływ na losy świata.  „Krople mądrości‟ to książka. którą należy czytać powoli. Każda kropla jest porcją kilku inspirujących myśli. będących zaproszeniem do refleksji nad różnymi aspektami życia.

Wydawnictwo: Logos Media

Cena: 0


Uczeń czarownicy

Autor: Adrian Antosik

„Uczeń Czarownicy”. pozornie jest to. książka zawierająca zbiór opowiadań. Przyjemne historie wyrwane z linii życia Rodu Dwóch Dłoni. opowiadają o losach niczym nie wyróżniającej się rodziny… Ale czy na pewno? Pozwólmy porwać się autorowi w podróż poprzez pokolenia rodziny noszącej piętno dwóch dłoni. Ludzi. którym nie obcy jest świat dawnych. mistycznych bóstw czy czarów. Poznajmy historie istot. którymi się stali. po zetknięciu się ze światem czyhającym tuż za zamkniętymi powiekami. Przypatrzmy się uważnie… Czy te historie. różnych osób w różnym czasie. na pewno nie są ze sobą powiązane?Adrian K. AntosikSzczecinianin. urodzony w 1988 roku. Jako gimnazjalista podjął pierwsze próby w świecie literackim. które po latach ukazały się w zbiorowym tomiku wierszy i jako elektroniczna ks

36: https://woblink.com/ebook/uwodzenie-w-dzien-frywolny-frywolny-9838u

Cena:kapsyda kobro-okołowicz, sprawdzian z przyrody klasa 6 krajobrazy ziemi chomikuj, skaza robert małecki, karolina zmitrowicz, iwona ramus, łobocki teoria wychowania w zarysie pdf, aplikacja forms, układ idealny książka, człowiek z sankt petersburga, poradnictwo pedagogiczne, brud piotr c, dziewczynka z parku audiobook, królestwo popiołów pdf, matka diabła, kapuściński non fiction, skuteczny menedżer…