Cykl krzyżacki (Tom 2). Aksamitny dotyk nocy

Autor: Dariusz Domagalski

Drugi tom cyklu krzyżackiego

‚WOJNA POLSKO-KRZYŻACKA I MISTYCZNA KABAŁA – POLSKA FANTASTYKA HISTORYCZNA. JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!!!’ Robert J. Szmidt.

Jesień 1409 roku. Trwa rozejm między Królestwem Polskim a zakonem krzyżackim. Nim znów załopoczą chorągwie i znaki rodowe na polu bitwy. do akcji wkraczają dyplomaci i szpiedzy. Czasami o wyniku wojny rozstrzyga… sztylet skrytobójcy. Krzyżacy planują zamach na Władysława Jagiełłę i Witolda. Król Polski w przygranicznej twierdzy. wielki książę litewski zaś w Kieżmarku. wraz z garstką polskich rycerzy. musi się zmierzyć ze zdradą. Niebezpieczna gra wywiadów trwa…

W sprzedaży tom I cyklu krzyżackiego Delikatne uderzenie pioruna

:

Cena:


Diabelskie szczęście

Autor: Kimberly Van Meter

Rudowłosa kobieta z ustami stworzonymi do pocałunków. z grubym plikiem banknotów w dłoni? I żądaniem. by natychmiast lecieć do Ameryki Południowej? J.T. nie potrafi oprzeć się pokusie. Jego firma czarterowa stoi na skraju bankructwa. taki lot to zrządzenie losu. Dawny pilot wojskowy nie pyta o nic więcej i startuje. zwłaszcza że na pas wjeżdża samochód. z którego padają strzały. Wtedy J.T. uświadamia sobie. że mogą nie wyjść z tej opresji cało i że pożąda tej kobiety jak żadnej dotąd…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99jak znaleźć przyjaciół i zjednać sobie ludzi pdf, repetytorium bochenek, police gry, the great gatsby, ditta baczała, lwy pansziru, choroby wewnętrzne podręcznik dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa, ebooki promocje, mariana zapata, kobiece gierki, stawiam na tolka banana książka, delura, byłam służącą w arabskich pałacach pdf pobierz, naomi klein doktryna szoku, edukacja żywieniowa prezentacja, autor kryminałów, jeździec miedziany paullina simons, dukaj audiobook, kosmiczne zachwyty chomikuj, pediatria lissauer 2019, biblioteki internetowe…