ISBN

9788327154163: Wydawnictwo

Format

41: https://woblink.com/ebook/szwajcaria-i-nazisci-jak-alpejska-republika-przetrwala-w-iii-rzeszy-stephan-halbrook-17827u

Cena:


Egzamin gimnazjalny. Matematyka

Autor: Hanna Kozłowska

Książka składa się z czterech części: I. Zawierającej powtórzenie całości materiału z matematyki z zakresu podstawy programowej gimnazjum napisane bardzo przystępnym. zrozumiałym nawet dla przeciętnie uzdolnionych uczniów. językiem: – Liczby rzeczywiste. – Wyrażenia algebraiczne – Funkcje – Równania i nierówności. układy równań – Geometria na płaszczyźnie – Geometria w przestrzeni II. Zawierającej zestawy zadań testowych o charakterze zamkniętym i otwartym. zgodne ze standardami egzaminacyjnymi. sprawdzające wiadomości oraz umiejętności z poszczególnych działów: – TEST I Liczby rzeczywiste – TEST II Wyrażenia algebraiczne – TEST III Funkcje – TEST IV Równania i nierówności. układy równań – TEST V Geometria na płaszczyźnie – TEST VI Geometria w przestrzeni III. Zawierającej szczegółowe omówienie poprawnego rozwiązania kolejnych zadań ( krok po kroku ). Co umożliwia uczniom skontrolowanie poprawności udzielonych odpowiedzi i prześledzenie właściwego toku rozumowania. IV. Karty odpowiedzi w postaci załącznika do książki. Publikacja niniejsza została pomyślana jako książka przeznaczona do wykorzystania na lekcjach matematyki ( Część I oraz II ) i pozwalająca uczniowi na samodzielne przygotowanie się do powtórek w formie zadania domowego ( Część I ). Można dzięki temu oszczędzić czas lekcji i wykorzystać go na kształcenie umiejętności wykonywania zadań przy wykorzystaniu przypomnianych w domu wiadomości. Jest to szczególnie ważne w trzeciej klasie gimnazjum. kiedy uczniowie najczęściej nie mają dostępu podręczników z poprzednich klas zawierających potrzebne informacje. Niniejsza publikacja zalecana jest także do samodzielnej pracy uczniów.

Wydawnictwo: Albus

Cena: 15


Ustawa o obligacjach

Autor: Joanna Krzyżykowska

Pierwsze opracowanie przygotowane przez prawników dla przedsiębiorców. w którym zostały omówione przepisy nowej ustawy o obligacjach. obowiązujące od 1 lipca 2015 roku.Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom emisja obligacji jako źródło pozyskania kapitału może zwiększyć zainteresowanie wśród przedsiębiorców. Z tego względu autorzy publikacji nie tylko przedstawiają analizę nowych przepisów. lecz także udzielają konkretnych wskazówek. dotyczących m.in. konstruowania warunków emisji i pozostałej dokumentacji emisyjnej oraz przeprowadzania zgromadzenia obligatariuszy. Praktyczne podejście do omawianej problematyki pozwoli emitentom sprawnie zrealizować emisję obligacji. a inwestorom umożliwi poznanie swoich uprawnień na gruncie nowej ustawy. Publikacja jest praktycznym źródłem wiedzy dla emitentów obligacji. czł

https://woblink.com/ebook/panstwo-ksiazat-z-rodu-piastow-kontrowersje-mity-zagadki-963-1102-krystyna-lukasiewicz-18963u: https://woblink.com/product-publication/download/18963/epub

Cena:


ISBN

9788389981912: Wydawnictwo

Format

45.99: https://woblink.com/ebook/niszczyciele-zapor-nalot-na-zapory-1943-rok-james-holland-18718u

Cena: 23


Format

EPUB.MOBI: 18293

https://woblink.com/ebook/laseczka-i-tajemnica-zbigniew-nienacki-18293u

:

Cena:www 1944 pl, nietzsche wola mocy, lustrzane odbicie pdf, słownik medyczny polsko angielski online, kamienie na szaniec mobi, supresory, ekologia sprawdzian gimnazjum, biochemia podręcznik dla studentów uczelni medycznych pdf, język matematyki sprawdzian liceum pdf, rozmówki holenderskie, bezpieczeństwo państwa pdf, nerw błędny ćwiczenia, norblin malarz, maciej raniszewski, władimir sorokin, agnieszka jeż, world war z, roman milewski podstawy ekonomii, łowca dusz alex kava, umberto eco imię róży pdf…