ISBN

9788381510516: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/wyznanie-patrycja-zarawska-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-justyna-mrowiec-tomasz-zajbt-jo-spain-aleksandra-zdan-aleksandra-malek-lesniewska-138171u

Cena:


Królowa Sabina i żurawie

Autor: Monika Sobańska

Rozczarowana małżeństwem Sabina. nauczycielka języka angielskiego. z nostalgią wspomina lata swojej młodości. Mimo że wciąż nosi w sobie mnóstwo pozytywnych emocji i przemożną chęć odkrywania świata. podejrzewa. że nic się już w jej poukładanym życiu nie zmieni. Przyjmując propozycję wyruszenia w charytatywną trasę koncertową po Europie w towarzystwie siostry i szwagra – wybitnych wiedeńskich muzyków – nie wie jeszcze. że los szykuje dla niej wielką niespodziankę. a nowe wrażenia. jakie przyniesie ta niezwykła muzyczna podróż. odmienią ją na zawsze…

Czy uda jej się zapomnieć o utraconych nadziejach i zostawić za sobą najbardziej bolesny etap w życiu? Czy przekona się. że to. co wydawało się jej niedostępne i odległe. tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki?

29.9: https://woblink.com/ebook/w-kierunku-zachodzacego-slonca-strzelecka-halina-138382u

Cena:


Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Pieniądze albo życie

Autor: Vicki Robin

Od ponad 25 lat książka Pieniądze albo życie należy do obowiązkowych lektur dla każdego. kto pragnie odzyskać możliwość cieszenia się pełnią życia poprzez transformację swoich relacji z pieniędzmi. Setki tysięcy czytelników podążało już drogą wyznaczoną przez przedstawiony w niej program dziewięciu kroków. ucząc się pod kierunkiem Vicki Robin tego. jak żyć w sposób bardziej świadomy i rozważny. przydając swojemu życiu większego niż dotąd sensu i znaczenia. To nowa. gruntownie przepracowana i unowocześniona wersja tej klasycznej już dziś. bestsellerowej pozycji.

Bez względu na to. czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i wchodzisz w życie finansowe. czy też zmierzasz właśnie ku emeryturze i przejściu w stan spoczynku. książka ta wskaże ci właściwy kieru

24.9: https://woblink.com/ebook/christmas-stories-opowiadania-swiateczne-w-wersji-do-nauki-angielskiego-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-138373u

Cena: Marta Fihel


Ostatnie instrukcje

Autor: Nir Hezroni

Fascynujący thriller stanowiący kontynuację losów izraelskiego agenta 10483. spod pióra byłego pracownika wywiadu wojskowego.

Agent 10483 dekadę po wydarzeniach opisanych w „Trzech kopertach” postanawia zemścić się na ludziach. którzy chcieli go uśmiercić i Organizacji. która od początku zakładała poświęcenie jego osoby. Realizuje wizję krwawej wendety. nie licząc się z tym. ile osób zginie. zanim on dotrze do swoich mocodawców. Również na tych. którzy wysłani zostali w celu powstrzymania go. czyhają liczne zasadzki. Rozpoczyna się gra o wszystko pomiędzy pracownikami Organizacji a psychopatycznym byłym agentem.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32


Pieniądze albo życie

Autor: Vicki Robin

Od ponad 25 lat książka Pieniądze albo życie należy do obowiązkowych lektur dla każdego. kto pragnie odzyskać możliwość cieszenia się pełnią życia poprzez transformację swoich relacji z pieniędzmi. Setki tysięcy czytelników podążało już drogą wyznaczoną przez przedstawiony w niej program dziewięciu kroków. ucząc się pod kierunkiem Vicki Robin tego. jak żyć w sposób bardziej świadomy i rozważny. przydając swojemu życiu większego niż dotąd sensu i znaczenia. To nowa. gruntownie przepracowana i unowocześniona wersja tej klasycznej już dziś. bestsellerowej pozycji.

Bez względu na to. czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową i wchodzisz w życie finansowe. czy też zmierzasz właśnie ku emeryturze i przejściu w stan spoczynku. książka ta wskaże ci właściwy kieru

24.9: https://woblink.com/ebook/christmas-stories-opowiadania-swiateczne-w-wersji-do-nauki-angielskiego-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-138373u

Cena: Marta Fihel


Lewica. Stare błędy. nowe wyzwania

Autor: Walzer Michael

Najnowsza książka profesora Michaela Walzera. jednego z najwybitniejszych amerykańskich filozofów polityki. jest wykładem na temat problemów. jakie stoją przed współczesną lewicą w niezwykle skomplikowanym współczesnym świecie.

Autor szeroko formułuje pojęcie lewicy – zalicza do niej przede wszystkim najbliższych mu „socjalistów. socjaldemokratów i lewicowych liberałów”. z którymi się identyfikuje. ale także tych ludzi lewicy. z którymi się nie zgadza. W czasach pojęciowego zamętu. kiedy potoczną mądrością stało się stwierdzenie. że nie sposób określić. co jest lewicą. a co prawicą. porządkuje w jasny i przystępny sposób pewne podstawowe kryteria oraz porusza aktualne zagadnienia.

Główne pytania. które zadaje. wychodząc z założenia.

1:

Cena:


ISBN

9788363879945: Wydawnictwo

Format

1:

Cena:jo nesbo mobi, jacob zagubieni, łukasz malankowski, genetyka krótkie wykłady pdf, e książki po polsku, pan samochodzik i człowiek z ufo pdf, optyka test gimnazjum, nero sarah brianne pdf pl, gta vice city mapa, święta księga chrześcijan, nauka przyrody klasa 4, maly ksiaze ebook, techniki badań pedagogicznych, bartek głogowski, lovecraft pdf, kasdepke mity dla dzieci, słownictwo angielskie poziom b2 pdf, elizabeth gilbert wielka magia, dzieci na śniegu, zimbardo efekt lucyfera, trening sportowy pdf…