Kamerzysta

Autor: Marc Raabe

Ciemne schody.
Piwnica.
Uchylone drzwi…
Serce wali jak szalone. ale ciekawość jest silniejsza…
Jedenastoletni Gabriel nie powinien nigdy zapomnieć tego. co zobaczył w laboratorium fotograficznym ojca. Ale dzięki wieloletniej terapii w szpitalu psychiatrycznym wyparł z pamięci tę straszną noc. gdy zginęli jego rodzice. a dom doszczętnie spłonął.
Dwadzieścia dziewięć lat później prowadzi normalne życie. pracuje w firmie ochroniarskiej… i nadal nic nie pamięta. Aż do dnia. gdy alarm w środku nocy wzywa go do opuszczonego domu.

Ciemne schody.
Piwnica.
I ten sam strach chłopca. który stoi na progu przerażającej tajemnicy.

Ale to dopiero początek koszmaru. Tego wieczoru spodziewająca się dziecka dziewczyna Gabriela zostaje porwana. Zginie. je

:

Cena:


Bractwo śmierci

Autor: J.D Robb

Czasami „bractwo” znaczy to samo. co „spisek”…

Profesor Dennis Mira dowiaduje się. że jego kuzyn Edward w tajemnicy umawia się z pośrednikiem w handlu nieruchomościami w sprawie sprzedaży kamienicy w SoHo. odziedziczonej przez nich obu po zmarłym dziadku. chociaż nieruchomość miała pozostać w rodzinie. A kiedy Dennis przychodzi. żeby wyjaśnić tę sprawę z Edwardem. widzi swego stryjecznego brata pobitego i zakrwawionego. siedzącego w fotelu. W tym momencie otrzymuje cios  w głowę i traci przytomność. Gdy ją odzyskuje. okazuje się. że Edward zniknął. a w pokoju nie ma żadnych śladów tego. co się stało.  

Na szczęście Dennis jest mężem doktor Charlotte Miry. cenionej konsultantki i profilerki współpracującej z nowojorską policją i dobrej przyjaciółki porucznik Eve Dallas. która zgadza się zająć poszukiwaniami. 

Wkrótce okazuje się. że były senator Edward Mira został w bestialski sposób zamordowany. Eve rozpoczyna śledztwo. wspomagana przez swą sumienną partnerkę Delię Peabody i męża-miliardera. Roarke’a. 

Rob jest wirtuozem. 

„Seattle Post-Intelligencer”

Trzymający w napięciu  thriller z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni. 

„This Week”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 

„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts. autorki ponad dwustu powieści. które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.8wojna makowa pdf, julia james, bobrowska obrazy, edyta madej, worms forts, mróz wyrok chomikuj, prey poradnik, mróz immunitet pdf, juliusz słowacki oda do wolności, cezary zieliński, beata pawlikowska pdf, sobolewski janusz, wyrażenia przyimkowe angielski, hubert wysoczański, pięciu i czołg, zakazany mężczyzna pdf, narratologia paweł tkaczyk, jacek kowalski sarmacja, niezbędnik współczesny, wanda legenda, mróz testament pdf…