Poszukiwani. poszukiwany

Autor: Małgorzata Falkowska

Do czego zdolna jest kobieta. aby zajść w ciążę? W zasadzie dwie kobiety… Po przygodach Berki i jej noworocznym postanowieniu (‚Mąż potrzebny na już’) oraz magicznej odmianie egocentrycznej Zosi z ‚Gorzej być (nie) może’ nadszedł czas na nie… Jola i Monika postanawiają założyć rodzinę. A czym byłaby rodzina bez dziecka. dokładniej dzieci? Partnerki za namową przyjaciółek wpadają na coraz dziwniejsze pomysły. prowadzące do zajścia w ciążę. które – jak na nie przystało – kończą się absolutnym fiaskiem. Jednak ciąża to nie wszystko. kiedy ciągle pojawiają się nowe problemy. z którymi trzeba się zmierzyć. Jak sobie poradzą przyjaciółki w trudnych dla nich chwilach? Czy ich starania będą wystarczające. aby spełnić marzenie o szczęśliwej rodzinie?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Prawo karne międzynarodowe

Autor: Lech Gardocki

Nowoczesny podręcznik akademicki będący prawdziwym kompendium wiedzy o prawie karnym międzynarodowym. Autorzy kontynuują studia rozpoczęte przez prof. Lecha Gardockiego w kultowym już podręczniku Zarys prawa karnego międzynarodowego (PWN 1985).

W syntetyczny i klarowny sposób autorzy objaśniają początki i rozwój międzynarodowego prawa karnego – począwszy od okresu przed I wojną światową. a na współczesności skończywszy. Kolejno omówione zostają m.in. problematyka. funkcjonowanie i kodyfikacja prawa norymberskiego oraz instytucje międzynarodowego prawa karnego wraz z prowadzonymi przez nie działaniami i postępowaniami. W dalszych częściach autorzy podejmują temat przestępczości międzynarodowej. omawiając rodzaje przestę

17: https://woblink.com/ebook/sukcesy-i-niepowodzenia-uczniow-edukacji-wczesnoszkolnej-aspekt-pedagogiczny-i-neurobiologiczny-katarzyna-wojcik-32601u

Cena:


ISBN

9788381320009: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/dieta-szczescia-tom-kerridge-32003u

Cena:


Św. Hipolit o greckich misteriach: misteria we Flius. misteria w Eleusis. misteria Rei-Cybeli

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Hipolit Rzymski. (170-235) – pisarz wczesnego Kościoła. prezbiter. męczennik. ojciec i święty Kościoła katolickiego oraz prawosławnego; antypapież w latach 217-235. Jako prezbiter kościoła w Rzymie. za pontyfikatu papieża Zefiryna. wyróżniał się wiedzą i elokwencją. To właśnie w tym czasie Orygenes. wtedy młody człowiek. słuchał jego homilii[5]. Był jednym z teologów aktywnie występujących przeciw nauczaniu sabelian[3]. Odmówił zaakceptowania nauczania papieża Zefiryna. a jego następcę. Kaliksta I (217–222). oskarżył o sprzyjanie herezji chrystologicznej monarchian.

16: https://woblink.com/ebook/jasnowidzaca-z-prevorst-justyn-kerner-32307u

Cena:


Wstęp do informatyki

Autor: Jacek Lembas

Publikacja przeznaczona jest głównie dla studentów pierwszego roku kierunków informatycznych. ale może zainteresować również słuchaczy wszystkich innych kierunków studiów. mających podstawy informatyki w programach oraz uczniów klas informatycznych szkół średnich.

To znakomity podręcznik dla wszystkich. którzy chcą poznać podstawowe pojęcia z dziedziny informatyki.

Dzięki książce Czytelnik pozna:

fundamentalne i niezmiennie aktualne pojęcia informatyki. filar najważniejszego działu informatyki – algorytmiki. wspólne podstawy wszystkich języków programowania. 

Dowie się:

czym naprawdę jest informacja i jak ją mierzyć. jak naprawdę liczą komputery. dlaczego

59: https://woblink.com/ebook/chemia-srodowiska-jeremi-naumczyk-31925u

Cena:


Moralność rozkoszy Wenus. Wenus – magiczna bogini ciała.

Autor: Piotr Piobb

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Nadszedł czas skrystalizowania naszej wiedzy. Z nadmiaru analizy. błąkamy się w rozdrobnieniu faktów i nie umiemy ich uporządkować. Z chwilą – kiedy chcemy zebrać wszystkie dane naszych doświadczeń pozytywnych. rozum natrafia na tajemnice niezbadane. Skąd pochodzą te bogi. przed którymi korzyła się i korzy się jeszcze ludzkość? Na co służą te wszystkie światy – które oko nasze na firmamencie odnajduje. Jaka rolę odgrywają wobec wszechświata różne ludy?… Tajemnica. A jednak – każda rzecz ma racje bytu – bogowie. światy. ludy. Może należy jej szukać w formule matematycznej. którą nauka kiedyś

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:wartości utylitarne, hołownia i prokop, renata ziemińska, sport pdf, maciej fic, podróż do miłości pdf, starozytne indie, czasy gramatyczne angielski ćwiczenia pdf, mary e pearson, rozprawa o metodzie kartezjusz, jonathan auxier, ostatni rozdział, czyli paragraf 22 bis, new vegas solucja, afirmacje dla kobiet, pippi pończoszanka pdf, e book libra, historia wychowania pdf, ukraiński słownik, republika kosowa, pasztety do boju…