https://woblink.com/product-publication/download/31350/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:


Nowojorska skandalistka

Autor: Caitlin Crews

Nękana przez tabloidy po kolejnym skandalu Larissa Whitney rezygnuje z rodzinnej fortuny i ucieka przed fleszami reporterów na niewielką wysepkę. Chce zmienić swoje życie i stać się inną. lepszą osobą. Niestety. spotyka tam Jacka Endicotta Suttona – mężczyznę. z którym przed pięcioma laty przeżyła namiętny romans. i który wciąż szalenie ją pociąga…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Lola

Autor: Aleksandra Białczak

Lola to dziewczyna u progu dorosłości. tuż przed maturą. która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. Wydarzenie to staje się początkiem i przyczyną wielkich. aczkolwiek stopniowych zmian w jej osobowości.

Do tej pory myślałam. że Lola to maska. Taka jak każda inna. Wmawiałam sobie. że po prostu zakładam ją rano i zdejmuję wieczorem. Ale to nieprawda. Przesiąkłam nią. Wypaczyłam własną osobowość. Granica między prawdą a kłamstwem bezpowrotnie się zatarła. Bacznie obserwuję moje emocje. myśli. uczucia. Próbuję w ten sposób zebrać wszystko do kupy. Chcę wiedzieć. kim jestem. A jednak im bardziej się na tym skupiam. tym bardziej się gubię. Bo w moim zachowaniu nie ma żadnych reguł. Jednego dnia kocham. drugiego nienawidzę.

Ni

6.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-wypraw-krzyzowych-antoni-lange-31799u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część czwarta: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od poł. XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171)

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom trzeci. część czwarta dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od połowy XI w. aż do upadku niepodległości Słowian zaodrzańskich (1036-1171). Współzawodnictwo Polski z Czechami w XI w.: 1. Brak między Słowianami jedności i zgody. 2. Najazd Brzetysława I na Polskę (r. 1038-1039). Interwencja Henryka III na korzyść Kazimierza I. Powrót Kazimierza I do Polsk

:

Cena:fiszki dziewczyny, hobfoll, pluta wojciechowska książki, toksykologia współczesna, wydawnictwo mireki, szczury wrocławia kiedy tom 2, metoda case study w pielęgniarstwie pdf, cena pocałunku, co to znaczy być chrześcijaninem, ewa plebanek, sredniowiecze literatura, kolorowanki ortograficzne do wydruku, czasowniki nieregularne hiszpański pdf, renata szczepanik, duch upiór krzyżówka, jesteśmy polką i polakiem mp3, śmiały podryw, divinity original sin 2 poradnik, darmowe pdf…