Creative writing publicystycznych tekstów dziennikarskich

Autor: Piotr Lewandowski

Na polskim rynku wydawniczym nadal odczuwa się brak szerokiej oferty nowoczesnych. a przy tym profesjonalnie przygotowanych publikacji. uczących współczesnego warsztatu dziennikarskiego. Proponowane dzieło. autorstwa Piotra Lewandowskiego. ma tą szczególną wartość. iż napisane jest z ogromnym wyczuciem dla problemów warsztatowych przed jakimi staje młody adept sztuki dziennikarskiej. Ma mu służyć i ułatwiać profesjonalizację jego warsztatu pracy. Dzieło to tworzy oczywistą całość z pierwszą pracą P. Lewandowskiego. poświęconą praktyce dziennikarskiej (‚Creative writing informacyjnych tekstów dziennikarskich’) i jest jego naturalną kontynuacją.Również i tym razem Autor kładzie silny nacisk na ukazanie jak istotną rolę w pracy dziennikarza odg

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14


50 mitów o religiach

Autor: John Morreall

50 mitów o religiach to przygotowane przez dwójkę cenionych religioznawców opracowanie poświęcone powszechnie podzielanym – fałszywym lub błędnym – przekonaniom o roli. funkcjach i znaczeniu religii w życiu ludzkich społeczności. a także o treści i genezie przekonań religijnych żywionych przez różne kultury i społeczeństwa.Autorzy. profesorowie John Morreall i Tamara Sonn. odwołując się do badań i obszernej literatury przedmiotu. kompetentnie – a przy tym. co ważne. również z poczuciem humoru – omawiają mity na temat największych i najstarszych religii świata (judaizmu. chrześcijaństwa. islamu. hinduizmu. buddyzmu. taoizmu…). ale na tym nie poprzestają. sięgając również po tradycje mniej znane. jak rastafarianizm czy zoroastryzm. a wreszcie i również łączące się ze sferą wierzeń agnostycyzm i

:

Cena:przemoc narcystyczna, resocjalizacyjne programy penitencjarne realizowane przez służbę więzienną w polsce, gęsia skórka książki, zaginiony samolot malezyjski, krysicki włodarski analiza matematyczna w zadaniach, pięćdziesiąt twarzy greya audiobook za darmo, dzwonnik z notre dame katedra, there is there are ćwiczenia pdf, karolcia kruger, miś zwany paddington, srebrna zatoka pdf, agnieszka jagiełło, odrzucenie rówieśnicze, legendy krakowskie pdf, ziarna ziemi, conan exiles poradnik pdf, 365 dni pdf doci blanka, beatą harasimowicz, domowe kosmetyki książka, stateczność statyczna, nazwy miejscowe, resortowe dzieci: służby, mechanika ogolna, geologia dynamiczna, zbigniew białas nebraska…